Sosyal Medya

Whatsapp Qr Kodu Okumuyor Sorunu Ve Çözümü

Whatsapp QR kodu, PC tarayıcısı ile bağlamak için kullanılır. Ama bazen, web tarayıcısına bağlı olmayan bir sorunla QR kodunu taradıktan sonra bile karşılaşırsınız. Android kullanarak QR kodunu taramaya çalıştığınızda hiçbir şey olmaz. Bir QR kodunu taramak için keskin bir kamera gerekir. Bu sorunun nedeni kamera kalitesi veya eski cep telefonu olabilmektedir. Bu sorunu çözmek için bir numara kullanıyoruz. Tarayıcı boyutunu artırmak ve android telefonunuzu kullanarak kodu tekrar taramak zorundasınız.

Whatsapp Qr Sorunu

Eski Telefon ile Whatsapp QR Kodunu Taramak için Hile

Web tarayıcınızda whatsapp web bağlantısına gidin, ardından tarayıcı boyutunu büyütmek için Ctrl ve “+” tuşlarına basın ya da sağ üst köşeye üç nokta gidin ve tarayıcı penceresini yakınlaştırmak için Yakınlaştır düğmesine tıklayın.

Bundan sonra tekrar androidinizi kullanarak QR kodunu tarayın. Ancak bu kez taramayı aşağıdan yukarıya doğru başlatın. Daha fazla yardım için bizlere yazabilirsiniz.

Hile ile eski akıllı telefonunuzu kullanarak web.whatsapp QR tarayabilir veya PC web tarayıcınızda web.whatsapp’ı açabilirsiniz.

Hala sorun çözülmediyse ve tarama QR kodunu tarama yanıt vermiyorsa, bilgisayar web tarayıcınızın önbelleğini temizleyin ve tekrar deneyin.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı