Sosyal Medya

WhatsApp’a Gelen Facebook Yazısı Şaşırttı!

WhatsApp üzerinde insanların ilgisini çeken ve oldukça farklı yapılarda karşımıza çıkan bir çalışma biçimi var. İnsanlar kendilerine has olarak organize edilen ve yeniliklerle birlikte kullandığı bu konuşma uygulamasını, herkese dair farklı ve ayrıcalıklı bir dil ile büyütüyor ve birbirine ulaştırıyor!

Amaç çok daha farklı olsa da, genellikle Facebook ile WhatsApp uyumlu bir şekilde çalışıyor. Peki ama neden WhatsApp’ı açınca Facebook yazısını görüyoruz? WhatsApp’ı açınca ayarlardan gördüğümüz From Facebook ibaresi, pek çok kişinin aklını karıştırdı. Bu konu da herkes için ayrıntılı bir dil yarattı. Peki ama nedir bunun sebebi?

WhatsApp’ta ilk olarak bu ibare ile karşılaşacaksınız!

Yeni Facebook logosu ile karşımıza çıkan bu ibare, çeşitli renklerde duyuruluyor. Facebook artık kendine ait ürünlerin, hizmetlerin sahibini gösterecek şekilde bu tarz bir uygulama duyurusu yapıyor diyebiliriz. Bu yüzden de herkes için çeşitli ve beklenti dolu bir çalışma ile karşılaşıyoruz. Hem daha rahat hem de daha estetik bir dilde sunulan bu kullanım detayı pek çok kişinin aklını karıştırıyor olabilir.

WhatsApp ile ilgili akıllara gelen her şey kendi içinde değişimlere gidiyor. Bireysel ilerlemeler ve bu ilerlemelere dair organize edilen yeni duyurular, WhatsApp ile ilgili bütün gelişmeleri karşımıza çıkarıyor. Bu aşamalarda da herkes için güncel bir dil üretiliyor. Yenilikler, hızlı ilerlemeler ve organize edilen bütün çalışmalar için sizler de zaman kaybetmeyin ve WhatsApp ile ilgili bu ayarlara dikkat edin. Belki de sizin de ilginizi çekecektir bu konu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı