Sosyal Medya

WhatsApp’ta Olmayan Ama Rakibi Line’da Olan 5 Farklı Özellik

WhatsApp ülkemizde önemle kullanılan bir uygulama. Ama bu uygulamanın tekelleşmesi pek çok alternatif uygulamayı da beraberinde getirdi. Peki ama neler bunlar? Gelin hep beraber WhatsApp’ta olmayan ama rakibi Line’da olan özelliklere bakalım.

Arkadaş ekleme özelliği olarak örneğin Salla özelliğini kullanabilirsiniz.

Bu özellik pek çok uygulamada yok. WhatsApp üzerinden arkadaş eklemek için numarayı kaydetmek gerekiyor ve sonra da o numarayı bir şekilde eşitlemek gerekiyor, Line’da durum hiç de öyle değil. Kişiyle yan yana iseniz telefonlarınızı sallamanız yetiyor. Ya da Qr kode kullanarak bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Kendi içinde bir zaman tüneli sunan Line çok geniş bir menü sunuyor

Zaman tüneli konusu gerçekten önemli bir konu. Kendi içinde zaman tüneli sunan Line, geniş bir menü sağlıyor ve bu da paylaşımları ana sayfamızda görmemizi sağlıyor.

Ücretsiz arama, mesajlaşma ve sesli mesaj gibi özellikler bulunuyor.

Görüntülü görüşme sırasında oyun oynayabiliyorsunuz. Bu durum gerçekten önem arz eden bir durum. Zira pek çok kişi eğlenmek için dahi konuşmayı kullanabiliyor.

Kendi içinde canlı yayın özelliği

Uygulama kendi içinde canlı yayınlar yapabilmenize imkan tanıyan bir ara yüze sahip. Bu da hepimiz için kolay ve keyifli bir çalışma ortamı ve durumu demek. Pek çok kişinin ihtiyacına çözüm üreten bu durumlar, hem istekleri hem de beklentileri ortaya çıkarıyor.

WhatsApp’a oranla daha büyük dosyalar gönderebilirsiniz.

İşte pek çok kişinin asıl işine yarayacak konu bu. Daha büyük dosyalar hepimizin hayatına artı katabilir. En azından video ve benzeri dosya gönderimleri için gayet etkili olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı