Sosyal Medya

Yeni Yatırım Yapan Twitter Merkezileşmek İstiyor!

Sosyal medya standartları için bir çeşit yenilik getirmek isteyen Twitter Ceo’su Jack Dorsey, yaptığı resmi açıklamada yeni bir ekibin fonlandığını duyurdu ve ufak bir ekip kuruldu. Bu ekibin amacı ise sosyal medya üzerinde özverili standartlar oluşturmak.

Sosyal medya üzerinde var olmak ve bu duruma dair farklı bir yaklaşımı beraberinde getirmek herkes için önemli bir detay yaratıyor. Bu yüzden merkezileşme konusunda da karşımızda yer alan aşamaları ve fırsatları kendi içinde değişime uğratıyor ve yeniliyoruz.

Bu süreçler için bildiğiniz, size dair de ön plana çıkardığımız her bir seçenek ve beklenti aşama aşama işinizi kolaylaştıracaktır. Dorsey tarafından yapılan açıklamalarda, mühendislerin ve yardımcı ekibin bu konudaki çalışmalardan ziyade, bağımsız bir ekibin sadece bu konuya odaklanması konusunda bir çalışma fonlandı diyebiliriz.

Yeni düzenlemeler geliyor!

Dorsey tarafından yapılan açıklamada, Twitter yeni standartlar ile karşımıza çıkmaya çok daha hazır ve özellikle aramalarda müşterimiz olmaya devam ediyor. Bu da haliyle yanlış bilgilendirme ve sosyal medya istismarları gibi durumların önüne geçmek için de önemli bir seçenek oluyor.

Merkezileşme konusunda bu konuda pek çok sorunu olan Jack Dorsey, özellikle block zinciri gibi temaları baz alarak ilerlemesini sürdürmeye devam ediyor. Yeni nesil teknolojiler ile birlikte merkezileşen her bir ayrıntıyı ve beklentiyi kendi içinde değerlendirebilir ve ön plana çıkarabiliriz bu yüzden. Detaylar için yeni güncellemeleri bekliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı