Sosyal Medya

Yılın Son Çeyreğinde Devasa Gelir Tiktok’tan!

Yılın son çeyreğinde önemli bir gelir elde eden Tiktok, bu konuya dair önemli bir artı yaratıyor. Sosyal medyanın belki de geriden gelerek en hızlı şekilde ön plana çıkarılan çalışmalar için insanlar yeni duyurular yapmaya başladı.

2018 yılının son çeyreğinde 10 Milyon dolar hasılat elde eden Tiktok, 2019 yılının son çeyreğinde tam 50 Milyon dolar hasılat elde etti ve bu konuya dair önemli bir ilerleme yaşattı. Bu yüzden de kesinlikle kendine has bir dilde çözüm üretiyor diyebiliriz. Çinli bir ürün olan Tiktok, hızlı bir ilerleme ile ön plana çıkarılan çözümleri organize ediyor ve bu çalışmaları da detaylı olarak büyütüyor. Yüzde 310 artmış olan gelirleri, oldukça hızlı bir şekilde ilerlemiş görünüyor.

10 milyonluk hasılattan sonra yatırımlarını artıran Tiktok, bu konuya dair sağlıklı bir geri dönüş alma durumu yaratıyor. Bu büyük ve etkili ilerleme herkes için önem arz eden bir durum oluşturuyor. Bu yüzden de detayların ve güncellemelerin hepsini görmüş oluyoruz.

Son 10 yılın en çok indirilen 7. uygulaması

Yapılan analizde büyüme verileri de önemli ölçüde ilerlemiş oluyor. 87 Milyon dolarlık bir ilerleme ve beklentiler ile ön plana çıkarılan aşamalar ve farklılıklar, aslında şirketin nasıl bir büyümeye ulaştığını en net şekilde bizlere gösteriyor. Google Play ve App Store üzerindeki yükselişini de bu beklenti ile büyüten marka, kendine has bir dilde ilerleme yürütüyor diyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı