Sosyal Medya

YouTube CEO’sundan Önemli Açıklamalar

Popüler video paylaşım platformu YouTube CEO’su bu yıl da geleceği bozmadı ve 2019’daki son mektubum adı altında önemli açıklamalarda bulundu. 

Son günlerde önemli bir büyüme kaydeden YouTube CEO’su Susan Wojcicki, bir gelenek olarak yılın her çeyreği bittiğinde bir blog yazısı yayınlayarak YouTube içerik üreticilerine sesleniyor. YouTube CEO’su bu yıl da geleceği bozmadı ve “2019’daki son mektubum” adı altında YouTube içerik üreticilerine önemli mesajlar gönderdi. 

YouTube CEO’sundan Önemli Açıklama

YouTube CEO’su Susan Wojcicki yayınladığı gönderide ünlü YouTuber’lar ve YouTube içerik üreticileri için önemli açıklalarda bulundu. Açıklamalarında bazı içerik üreticilerinin kanallarının zarar göreceğini düşünüp, ara vermekten çekindiğini ancak bu durumun içerik üreticilerine daha da zarar verdiğini söylüyor. YouTuber’ların kendilerine dikkat etmesi gerektiğini belirten YouTube CEO’su, içerik üretme ihtiyacının bir süre sonra tükenmişlik ile sonuçlanabileceğini de belirtti. YouTube CEO’su ayrıca içerik izleyicilerin de bu durumu anlayışla karşılayabileceğini dile getirdi. 

YouTube içerik üreticileri ile tanışmanın kendisi için çok önemli olduğunu dile getiren Wojcicki,bu yıl içerisinde PewDiePie, Mrbruff, Sallys Welt, Emma Chamberlain ve Alfie Deyes gibi pek çok ünlü içerik üreticisi ile tanıştığını belirtti. 

YouTube CEO’su mektubunda olarak kullanıcıların YouTube deneyimlerini arttırmak için her yıl önemli iyileştirmelerin yapıldığını belirtti. YouTube’un sadece 2019 yılı içerisinde 2.500’den fazla güncellemenin yapıldığını aktaran YouTube CEO’su yeni güncellemelerin yapılmaya devam edeceğini belirtti.

Geçtiğimiz aylarda yeni kanal doğrulama kriterleriyle kullanıcıların tepkisini çeken YouTube CEO’su son olarak kanal silme kriterleriyle kullanıcıların canını sıkmıştı. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı