Sosyal Medya

Youtube Mp3 Nasıl Yapılır?

Bir YouTube videosunu bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bir MP3 ses dosyasına nasıl dönüştüreceğinizi öğretir. Bunu yapmak için kullanabileceğiniz birkaç farklı ücretsiz, çevrimiçi dönüştürücü vardır; bunlardan birinin kapanması veya belirli içeriği engellemesi durumunda diğerini kullanabilmeniz gerekir. Resmi müzik videolarından müzik indirmenin YouTube tarafından yasaklandığını, bu nedenle çoğu siteyi müzik videolarından MP3 indirmek için kullanamayacağınızı unutmayın.

YouTube’u açın. Tarayıcınızda https://www.youtube.com/ adresine gidin. Bu YouTube ana sayfasını açar. İndirmek istediğiniz video yaşlanmadıkça YouTube’da oturum açmanıza gerek yoktur. YouTube’u MP3’e Dönüştürme Adım 12 2 İndirmek istediğiniz videoyu arayın. YouTube sayfasının üst kısmındaki arama çubuğunu tıklayın, videonun adını yazın ve Enter tuşuna basın. YouTube’u MP3’e Dönüştür Adım 13 3 Bir video seçin. İndirmek istediğiniz videoyu tıklayın. Bu videoyu açar ve oynatmaya başlamasını ister. Videonuz bir oynatma listesindeyse, videonun oynatma listesinde olmayan bir sürümünü bulun. Aksi takdirde, oynatma listesi adresleri çevrimiçi dönüştürücülerle uyumlu olmadığından videoyu indiremezsiniz.

YouTube’u MP3’e Dönüştür başlıklı resim Adım 14 4 Videonun adresini kopyalayın. Adresi vurgulamak için tarayıcı penceresinin üstündeki adres çubuğunu tıklayın, ardından Ctrl + C (Windows) veya ⌘ Command + C (Mac) tuşlarına basın. Videonun adresi tıkladığınızda vurgulanmıyorsa, adresi çift tıklamayı veya farenizi adresin tamamına sürüklemeyi deneyin. YouTube’u MP3’e Dönüştür başlıklı resim Adım 15 5 MP3 Converter sitesini açın. Tarayıcınızda https://www.mp3converter.net/ adresine gidin. YouTube’u MP3’e Dönüştür Adım 16 6 Videonun adresini ekleyin. MP3 Dönüştürücü sayfasının üst kısmındaki metin alanını tıklayın, ardından videonun adresini yapıştırmak için Ctrl + V (Windows) veya ⌘ Command + V (Mac) tuşlarına basın. YouTube’u MP3’e Dönüştür başlıklı resim Adım 17 7 Bir dosya türü seçin. “Dönüştürülecek dosya türünü seçin” açılır kutusunu ve ardından bir .mp3 seçeneğini tıklayın. YouTube’u MP3’e Dönüştür Adım 18 8 Başlata tıklayın. Sayfanın altına yakın yeşil bir düğme. Bunu yaptığınızda, videonuz genellikle birkaç dakika sürecek bir MP3 dosyasına dönüştürülmeye başlar. YouTube’u MP3’e Dönüştür başlıklı resim Adım 19 9 İstendiğinde Dönüştürülen dosyanızı indirin seçeneğini tıklayın. Bu yeşil düğme, dosya dönüştürmeyi bitirdiğinde sayfanın sol tarafında görünür. Tıklandığında MP3 dosyasının bilgisayarınıza indirilmesini ister. İndirme süresi, dosyanın boyutuna ve İnternet bağlantınızın gücüne bağlı olarak değişir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı