Sosyal Medya

YouTube Vanced Nedir?

YouTube Vance, Android topluluğunda çok popüler olan YouTube’un modded bir sürümüdür. Google’dan resmi YouTube uygulamasında asla bulamayacağınız bir dizi özellik ekler. Yerleşik adblocking, YouTube Premium olmadan arka plan oynatma, siyah/koyu temalar ve çok daha fazlası gibi şeyler. Bu hub YouTube Vanced up ve çalışan almak için gereken her şeye sahiptir.

Dâhili Adblocker

Reklamlar, çevrimiçi yayınları ve içerik oluşturucuları desteklemenin önemli bir parçasıdır, ancak anlaşılır bir şekilde, birçok insan onları YouTube’a görmemeyi tercih eder. Vanced, adblocking için yerleşik kontrollere sahiptir.

Arka Plan Oynatma

(YouTube uygulaması dışında) arka planda video oynatma YouTube Premium ile birlikte ve aynı zamanda Vanced tarafından sunulmaktadır.

HDR modu

Tüm telefonlar YouTube uygulamasında HDR’Yİ desteklemez, ancak Vanced bunu zorlayabilir. HDR “Yüksek Dinamik Aralık ” anlamına gelir ve etkileyici sonuçlarla video kalite kalitesi artar. İnternette video sağlayıcıları için birçok yetkili site var ve en popüler site YouTube. Bu en ünlü sitedir ve birçok kullanıcı YouTube videolarını izlemeye bağımlıdır. Ancak pazarlama teknikleri için bazı kullanıcılar YouTube üzerinden video izlemenin işe yaramaz ve sadece zaman kaybı olur. Bu nedenle, birçok mod uygulaması kullanıcısı bu ticari reklamları durdurmak için birçok alternatif uygulama yaratır ve mod yardımcı programına biraz daha özellik eklenir. En ünlü mod YouTube Vanced apk bu XDA geliştirici Master T tarafından oluşturulan ve daha sonra dört XDA üyelerinden oluşan bir grup tarafından değiştirilmiştir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı