Sosyal Medya

Youtuber Odası Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Pek çok konuda yapılan makyaj videoları ile ilgileri üzerine çeken bir Youtuber olan Carli Bybel, odasını paylaştı ve küçük bir servet değerindeki eşyaları insanlara gösterdi!

Sosyal medya üzerinde oldukça çok konuşulan ve duruma dair geniş bir ilgi ile takip edilen ünlü Youtuber makyaj videoları ile gündeme geliyordu. Güzellik odası ile ilgili her türlü ürünü karşımıza çıkaran ünlü Youtuber, bu konuya dair ayakkabı ve makyaj setleri ile ilgili koleksiyonunu paylaştı.

Yaptığı iş ile doğrudan uyumlu bir mesleği yapan ve henüz 29 yaşında bir güzellik uzmanı olan Bybel, çektiği makyaj videoları kadar yaptığı hareketlerle de olay oluyor. Hatta ünlü YouTuber’ın pek çok markadan gelen binlerce üründen oluşan, bir oda dolusu makyaj malzemesi olduğu dahi biliniyor. YouTuber’ın paylaştığı son videosu ise yüzlerce ayakkabı ve makyaj malzemesinden oluşan güzellik odasına kısa bir bakış atmamıza olanak sağlıyor.

Bu konuda ilerlemeler var!

Makyaj konusunda ilerlemelere sahip olan ünlü Youtuber, kendine has bir tarzda çözümleri ön plana çıkarmaya devam ediyor. Bu yüzden küçük bir servet diyebileceğimiz özelliklerde paylaşımlar yapıyor ve herkesi de bu konuya dair ön plana çıkarıyor. Bu yüzden insanların ilgisini çeken bir seçenek bulunuyor diyebiliriz rahatlıkla. Pek çok kişiye dair seçenekleri çok fazla bir dilde anlatan youtuber, makyaj ve güzellik odası olarak bu videoyu paylaştı.

İşte karşınızda ünlü youtuberın herkes tarafından merakla izlenen küçük servet değerindeki odası:

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı