Sosyal Medya

Youtuber’ın Lazer Silahı Elektrikli Silaha Dönüşünce Şoke Etti!

Youtube üzerinde pek çok içerik var. Bu sefer de karşımıza lazer silahını elektrik silahına çeviren bir Youtuber çıkıyor!

3 milyondan fazla abonesi bulunan kanallardan biri olan Michael Reeves, özellikle yeni bir boyut getiriyor ve güncel olaylara çok farklı şekilde yaklaşıyor. Laser Tag oyunu ile ilgili olarak ön plana çıkarılan bu çalışmalar, tetiğe basınca karşı tarafa elektrik veren bir donanım yaptı ve bu donanım da özellikle oyunlarla ilgili heyecanı artıracak gibi görünüyor.

Pek çok kişinin eğlencesi haline gelen bu durum, oyunların çok daha aktif bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Amerikalı YouTuber ve yazılımcı Michael Reeves, bu son derece eğlenceli oyuna biraz daha heyecan katmak adına oldukça ilginç bir yola başvurdu.

Çok daha eğlenceli bir yere gidiyor!

Yaptığı yeni gelişimde hem oyuncularla ilgili olarak hem de karşı tarafla ilgili olarak aktif bir süreç yaratıyor. Oyuncuların giydiği kızılötesi duyarlı yelekleri düşük miktarlarda elektrik verecek şekilde yeniden programlayan Reeves, oyuncuların her vurulduklarında kısa süreli olarak elektrik şokuna maruz kaldıkları bir sistem geliştirdi.

Bu konuya ilişkin yapılan ve ön plana çıkarılan bütün seçimleri ve fırsatları tek bir tıklama ile inceleyebilirsiniz. Elektrik çarpması küçük bir seviyede olsa da oyuna büyük bir heyecan ve eğlence kattığını söyleyebiliriz. Bu da oyundaki gelişimi çok daha büyük bir yapıya getiriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı