Sosyal Medya

Youtuberlar İçin En İyi Kameralar 2019

Youtuberlar için en iyi kameralar 2019 için piyasada çok sayıda, Youtube video çekimleri için kamera sistemleri bulunmaktadır. Son yıllarda video çekmek, youtuberar için önemli bir seviyeye ulaşmıştır.  Youtube birçok kişi için para kazanma yeri olmuştur. Durum böyle olunca, daha kaliteli videolar çekmek için, daha iyi kamera arayışı ortaya çıkmıştır.

Youtube’da ön sıralarda yer almak ve izlenme oranını yükseltmek, çektiğiniz videoların kalitesi ve ses kalitesine bağlı durumdadır.  Çekilen video içerikleri iyi olsa da ses ve görüntü kalitesi iyi olmadığında üst sıralarda yer almakta bir o kadar zor olmaktadır.

Özellikle bu işe yeni başlayan amatörler için ve Youtuberlar için en iyi kameralar 2019  sorusunun cevabı  olarak maliyetlerine ve kalitelerine göre birçok kamera sınıflandırması bulunmaktadır.

Youtube Videoları İçin Uygun Fiyatlarda Kamera Seçenekleri

  1. Cep telefonu kamarası ile çekim: Cep telefonları günümüzde birçok kamera özelliği ile video ve resim çekimleri için kullanılmaktadır. Cep telefonlarındaki teknolojik gelişmelerden dolayı artık Youtube kamerası olarak kullanılabilmektedir. IPhone ve Samsung markalarında  4k video çekebilme özellikleri sayesinde her hangi bir maliyet harcamadan, çok güzel ve kaliteli Youtube videoları çekilebilmektedir.
  2. Go Pro Hero 4: her alanda yanımızda kolayca taşıyabileceğimiz, küçük, maliyeti uygun ve 4k video çekim özelliği ile youtuberlar için çok iyi bir seçenek olabilir.
  3. Canon Vixia HF R72: bu kamera son derece üstün çekim özelliklerine sahip olmasından dolayı youtuberler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.
  4. Logitech C930e: Web kamera sistemleri oldukça yoğun tercih edilmektedir. Bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz bu kamera modeli, 1080p video çekebilme özelliğine sahiptir. Bu kamera bilgisayardan video çekenler için ideal bir seçenektir.

Youtuberlar İçin En İdeal Kameralar

  1. Canon t6i: Bu kamera sistemi DSLR fotoğraf özelliği ile çok iyi video çekebilme özelliğini taşımaktadır. Çevrilebilen ekranı ve 1080p video kaydı yapabilen güçlü bir kamera sistemidir.
  2. Canon Powershot G7X: youtube video çekimleri için en ideal kamera sistemine sahiptir.
  3. DJI Osmo: Boyutu taşınabilir ve kolay kullanımı ile güçlü özelliklere sahip olmasından dolayı kullanımı çok kolaydır.
  4. Conan 70D: Bu cihaz özellikle pil ömrünün uzun olması ve dış mekanlarda sıkça video çekimi yapanlar için çok idealdir. Youtuberlar için en iyi kameralar 2019 için, en iyi seçenekleri yukarda sunmuş olduk.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı