Sosyal Medya

Yüz Binlerce Takipçi ve Beğeni İster Misiniz?

Takipçi sayınıza yüz binlerce kişinin eklenmesini ister misiniz? Peki her paylaşımınızın binlerce beğeni almasını? Üstelik gelen yorumlar da son derece nazik olup sizi ne kadar sevdiğini belli edecek. Kötü yorumlar, eleştiriler ve troll hesaplar hesabınızdan uzak duracak. Sosyal medya fenomeni olmanızı sağlayan yepyeni bir uygulama ile bu artık mümkün. Botnet uygulaması ile siz de fenomen olacaksınız ve yüz binlerce bot takipçiniz sizi çok sevecek.

Botnet nedir?

Botnet ilk paylaşımınızın 480.000 beğeni alabileceği, tamamen size kendinizi iyi hissettirmek için geliştirilmiş bir uygulama. Kullanıcılarına milyonlarca hayranının her kelimesini büyük bir hevesle beklediği ve alkışladığı bir dünyada yaşama şansı sunan Botnet’te herkes fenomen. Fakat şu gerçeği unutmamak lazım; Botnet’teki tek gerçek kişi sizsiniz ve bu evrende inanılmaz popülersiniz.

Nasıl Fenomen Olunur?

Nasıl fenomen olunur diye soran herkesin ilgisini çekecek olan Botnet kendi uygulamasını ‘tek insanın siz olduğu size büyük hayranlık duyan bir milyon bot için paylaşımlarda bulunduğunuz bir sosyal ağ simülatörü’ olarak tanımlıyor.

Yüz Binlerce Takipçi ve Beğeni İster Misiniz?

Billy Chasen tarafından geliştirilen Botnet, Chasen’in verdiği bilgilere göre son zamanlarda sıklıkla kötü amaçlarla kullanılan bot hesapların nasıl daha iyi bir şekilde değerlendirilebileceğini görmek adına eğlenceli bir deney olarak tasarlandı. Kullanıcısına onu dinlemeye ve fikirlerini paylaşmaya hazır binlerce insanın olduğu hissini vermeyi amaçlayan uygulama, böylece insanların kendisini daha az yalnız hissedeceklerini savunuyor. 

Botnet bir süre incelendiğinde hem komik hem de bir o kadar garip bir yana sahip denebilir. Peki iddia edildiği gibi binlerce bot fan insanı daha az yalnız hissettirmeye yeter mi? Her ne kadar kullanılan yapay zeka paylaşımınızla oldukça alakalı yorumların gelmesini mümkün kılsa da, bir uygulamanın bunu yapmayı başaracağına inanmak fazla iddialı olabilir. 

Ücretsiz Takipçi Hilesi Artık Gereksiz

Botnet ücretsiz olarak indirilse de şu an için Türkçe dil desteği bulunmuyor. Yorum sayısını artırmak veya internet ortamında baba esprileri olarak nitelendirilen soğuk şakaları yorumlarda görmek isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekiyor.

Yüz Binlerce Takipçi ve Beğeni İster Misiniz?

Botnet ile hem etkileşim kaygısı taşımadan özgürce düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz hem de buna rağmen fikirleriniz yüz binlerce kez beğeniliyor, binlerce yorumla destekleniyor ve devamlı olarak yüzünüzü gülümseten iltifatlar duyuyorsunuz.

Instagram, Youtube veya Twitter fenomeni olsanız bile böyle bir sevgi göremeyeceğiniz muhakkak çünkü bu uygulamada sizi eleştirmek için hazır bekleyen kimse yok. Yalnızca siz ve size hayran botlar arasında kalan paylaşımlarınız var. Paylaşımların kesinlikle kaydedilmediğini belirten uygulama pazarda uzun süre tutunabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı