Spor

Koronaya Yakalanınca Mektup Yazarak İntihar Etti!

Fransa Ligue 1 ekiplerinden olan Reims’in doktoru olarak görev yapan Bernard Gonzalez, corona virüsü testi pozitif çıkması sonrası intihar ederek yaşamına son vermiştir. Eşiyle birlikte evde karantinaya alınan doktor, ardında bir mektup bırakmış ve kararını gerçekleştirdiğini de anlattığı haberine ulaşıldı.

Dünya üzerinde etkisini gösteren Corona virüs salgınıyla ilgili Fransadan son dakika haberi geldi. Ligue 1 takımlarından Reims’in doktoru olarak görev yapan Bernard Gonzalez, corona virüs testine girmiş ve testi pozitif çıkınca pskolojik travma yaşadığı iddaa edildi. Başına gelecekleri düşünerek hastalığın belirtileri artmadan intihar ederek yaşamına son verdiği iddaa edildi. Eşiyle birlikte evde karantinada olan doktor, bir mektup bıraktığı açıklamaları geldi. Fransayı derin yasa boğan ölüm ile ilgili açıklamalarda bulunan Reims Belediye Başkanı Arnaut Robinet,”Reims’in Legue 1’e dönmesinde, sakat oyuncuların da tedavisiyle ilgilenmesi ile büyük katkıları olduğu belirtildi. Harika bir profesyonel doktordu. 1 ay önce onunla görüşüp moral vermek için çabalamıştık. Onun ailesi, eşi tüm şehir için çok üzgünüm. Corona virüsünün kurbanlarından biri de o oldu. Mektup bıraktığını biliyoruz. Ancak Mektubun içeriğinde neler yazıldığını bilmiyoruz.

”Bu İnanılmaz bir acıdır!”

Reims yönetiminden bir başka isim ise, “Bernard Gonzalez ile geçen hafta konuştum, iyiydi. Akılalmaz bir durum, inanılmaz bir acı. Oyuncuları ve teknik heyeti bilgilendireceğiz, bizim için büyük şok olacak” dedi. 

Fransayı etkisi altına alan Korona belası Tüm dünyada olduğu gibi Fransada da trajedik olaylar yaşatmaya devam ediyor. Bu hadiselerin yaşanmaması için ‘Evde Kal Türkiyem!’ sloğanıyla herkesi evde kalmaya davet ediyoruz. Tüm Vatandaşlarımız gerekli hassasiyeti gösterdikten sonra bu belayı en hafif etkilerle atlacağız. Sevdiklerin için ‘Evde Kal Türkiyem’.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı