Teknoloji

15 Aralık’ta Ankara’da StartUp Zirvesi Yapılacak!

Pek çok öğrenciye girişimleri dair fikir ve bilgi verecek olan girişimleri ön plana çıkaran StartUp ruhu, herkesi toparlayacak ve bu aşamalara dair de geniş bir yenilik yaratacak diyebiliriz. Güncel olarak daha çok kişiye ulaşmak, daha çok kişiye projelerinden ve fikirlerinden bahsetmek şüphesiz ki dikkat edilmesi gereken bir şey. Bu yüzden de StartUp konusunda yapılacak her yeni çalışmayı online olarak inceleyebiliyoruz!

Ankara StartUp zirvesi, Türkiye’nin ilk StartUp zirvesi olarak karşımıza çıkıyor ve pek çok kişiye dair de bir iz barındırıyor üzerinde. Bu yıl 13. defa düzenlenen StartUp zirvesi, hem beklentilere hem de düşüncelere net çözümler veren bir çalışma yaratıyor. Endüstri 4.0 için yapılacak olan çalışmaların tartışıldığı, üzerinde yeni fikirlerin oluşturulduğu bir beklenti herkesi mutlu ediyor.

Ankara’da 15 Aralık’ta Online!

Katılımcı kitlesiyle oldukça ilgi çeken bu zirve, Melek Yatırımcılar ile de ilgili olduğu için, uygulama konusunda çalışma yapanlara da bir çözüm üretiyor. Bu yüzden girişimciler için kullanılacak olan her bir ayrıntı ve seçeneği tek bir tıklama ile ön plana çıkarabiliyorsunuz. Kar amacı gütmeyen bu StratUp, herkesi çatısı altında toplamak istiyor.

Yatırımcılar ile proje üreticilerini bir araya getiren ve bu konuya dair çok daha aktif bir çalışma yaratan bu zirve, gerçek bir ilerlemeyi ön plana çıkarıyor. Pek çok konuda dünyanın önemli insanları tarafından başarılar ve başarısızlıklar anlatılıyor ve sürecin ilerleyişi bu şekilde büyütülüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı