Teknoloji

420 Bin TL’lik Mac Pro’ya Gelen Yorumlar!

En üst seviyede donanım özelliklerine sahip bilgisayarı ile karşımıza çıkan Apple, Mac Pro’yu duyurdu ve Türkiye fiyatının da 420 bin TL olacağını açıkladı! Bu konuda söylenen fiyat sosyal medyada gündem oldu ve kullanıcılar da haliyle biraz yorumda bulundular! İşte gelen yorumlar!

Yeni bilgisayar Mac Pro için açıklamalarda bulunmuş olan Apple, bu konuda yaptığı çalışmalarda dış pazarda da tartışmalara neden olmuştu. Dün itibariyle Türkiye’de de satışa sunulan bu ürün, dudak uçuklatan bir fiyata sahip.

Neredeyse bir ev parası isteyen bu bilgisayar, oldukça çok eleştirildi ve yorumlarda bulunuldu. Apple’ın yeni Mac Pro’su, başta ABD olmak üzere dış pazarlara, 5.999 dolarla (yaklaşık 35 bin TL) giriş yaptı. Ancak işin açığı, bu fiyatı kabul etmeniz çok da bir işe yaramıyor çünkü ciddi anlamda güçlü bir sistem kurmak isterseniz, ek donanımlar satın almanız gerekiyor ve bu da ek ödemeler anlamına geliyor.

Ek dodanım deyince de Apple tarafından sürekli yeni fiyatlar çıkıyor karşımıza. Apple’ın dün açıkladığı fiyatlara baktığımızda da yeni Mac Pro’nun tam dolu versiyonu, neredeyse 420 bin TL’ye denk geliyor.

Gelen yorumlar!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı