Teknoloji

A101 de Evlere Servise Başladı

Türkiye’nin en büyük 3 market zincirinden biri olan A101, evlere sipariş dağıtımına “A101 Kapıda” servis ismi adı altında başladı.

Türkiye’nin hemen hemen her ilçesinde şubesi bulunan ve Türkiye’nin en büyük market zincirine sahip olan A101, korona virüs vesilesi ile uzun zamandır hayata geçirmek istediği evlere servis hizmetini devreye soktu. Artık isteyen kullanıcılar oturdukları yerden A101 Kapıda mobil uygulamasını indirip diledikleri ürünü sipariş verebilecekler.

Büyük market zincirlerinden ŞOK’un da evlere servis hizmetini başlatması üzerine harekete geçen A101, gerekli alt yapı hazırlıkları sonrasında evlere servis hizmetini başlattı. A101 Kapıda eve sipariş servisi şu an için sadece Üsküdar, Ataşehir ve Kadıköy bölgesinde uygulanmakta. Gerekli çalışmaların yapılmasından sonra A101 Kapıda uygulamasının Türkiye’nin her yerinde uygulanmaya başlanması bekleniyor.

A101 Kapıda Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

A101’in evlere servis hizmetini kullanabilmek için öncelikle A101 Kapıda uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz ve kayıt işleminiz gerçekleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra oturduğunuz konuma en yakın A101 şubesinde bulunan ürünleri uygulama üzerinden sipariş ediyorsunuz. Uygulama üzerinden şu an için sadece hazır gıda, temizlik, kozmetik ürünleri sipariş edilebiliyor. Meyve, sebze ve kiloyla satılan tavuk, et gibi ürünler şu an için sipariş edilemiyor. Ödeme kısmında ise şu an için sadece online ödeme seçeneği bulunuyor ve kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Siparişleriniz A101’in bu hizmet için özel olarak tasarladığı A101 Kapıda logolu araçlarıyla evlerinize ulaştırılıyor.

Uygulama yeni olması sebebiyle ürün yelpazesinin darlığı, kapıda ödeme seçeneğinin olmaması ve belirli bir bölge ile sınırlı kalması gibi eksiklikleri barındırıyor. Ancak bunların ilerleyen zamanlarda aşılacağı ve komple bir uygulama haline geleceği söyleniyor.A101 Kapıda uygulamasını İOS ve Android üzerinden aratarak indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı