Teknoloji

AirPods X Özellikleri Detaylandı

Apple’ın kısa bir süre önce ortaya çıkan yeni kablosuz kulaklığı AirPods X özellikleri detaylandı. İşte AirPods X kulaklığı hakkında yeni bilgiler. 

Teknoloji devi Apple’ın kısa süre içerisinde tanıtmayı amaçladığı ve kafa üstü kulaklık tasarımına sahip olacak olan AirPods X kulaklığı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre AirPods X kulaklığı bataryasıyla kullanıcıları sevindirecek. 

Geçtiğimiz yıllarda Beats markasını satın alarak, ses teknoloji pazarında önemli bir hamle yapan Apple, daha sonrasında kendi tamamen kablosuz kulaklığı olan AirPods modellerini Beats markası yerine kendi markası çatısı altında satışa çıkartmıştı. Kulaklık üstü kulaklık modellerini hep Beats markası çatısından çıkaran Apple için bu durum AirPods X modeli ile birlikte değişecek. 

AirPods X modeli Apple’ın ilk kafa üstü kulaklık formuna sahip kulaklığı olacak. 399 dolar fiyat etiketine sahip olacak Apple’ın yeni kulaklığı aktif gürültü engelleme özelliği ile birlikte gelecek. Apple’ın AirPods Pro modelinde de sunduğu aktif gürültü engelleme özelliğinin yanında AirPods X modeli yüksek kullanım süresine sahip olacak. AirPods modellerinden farklı olarak AirPods X modeli daha yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Kullanıcılara daha yüksek kullanım ömrü sunacak olan kulaklığının ilerleyen haftalarda tanıtılması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı