Teknoloji

Airpods’dan Satış Başarısı!

Büyük indirimlerin yer aldığı ve ülkemizde şahane Cuma olarak nitelendirilen Black Friday 2019 bünyesi kapsamında pek çok çalışma karşımıza çıkıyor ve onlarca insana cevap veriyor. Bu yüzden yeni nesil araçlar için satışlar da artıyor. Lakin bu sefer önemli bir gelişme oldu ve AirPods ile ilgili geniş bir talep oluştu!

İnsanların kaliteli ürünleri indirimden satın almak isteği ile ilgili karşısına çıkan her türlü seçeneği online olarak büyüten markalardan biri de Apple oluyor. Hem uygun ürünlerini bulmak zor hem de ürünleri gerçekten kaliteli. Black Friday kapsamında yapılan satışlarda da büyük indirimler oluştu.

Hafta sonu rekora koşan ürünler, oldukça önemli bir denge yarattı diyebiliriz. Cyber Monday sürecinde ilk 3 günde ortalama 3 milyon adet AirPods ve AirPods Pro satışı yapıldı.

Büyük bir AirPods talebi var!

Büyük bir talep olduğu görülen bu araçlar için, gerçekten indirim zamanları önemli bir yükseliş oluyor. Aylık versiyonlar ve ilerleyen süreçler hepimizi doğrudan etkilediği için insanlar adına da önemli bir gelişim sağlanıyor diyebiliriz. ABD üzerindeki mağazaları doğrudan etkileyen marka, hem daha çok kitleye ulaşmanın hem de kendine has bir denge yaratmanın peşinde olarak çalışıyor diyebiliriz.

Önemli indirimleri bekleyenler, genellikle Apple ürünlerine yönleniyor. Geniş bir üretim kapasitesine sahip olan Apple, ürünlerle ilgili üretim detaylarını da önemli ölçüde büyütüyor ve organize ediyor. Detayların ve tamamen değişen yeniliklerin içeriğinde sizler de güncel bir hizmete ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı