Teknoloji

Akıllı Gözlükler Apple Glasses Seneye Tanıtılabilir!

Giyilebilir teknolojilerin en son noktası olarak akıllı gözlükler ifade ediliyor. Bu süreç içerisinde Apple uzun süredir akıllı gözlükler üzerinde bir çalışma yaptığını açıklamıştı. Pek çok teknoloji firma çağa ayak uydurmak için harekete geçti ve bu süreç içerisinde giyilebilir akıllı teknolojiler üzerine ciddi çalışmalar yapmaya başladı. Apple tarafından böyle bir ürün üzerinde çalışmamak ise imkansız olarak değerlendiriliyor.

Apple Glasses Yılın İlk Yarısında Gelebilir

Sosyal medyada akıllı gözlükler hakkında çeşitli iddialar gündeme gelmeye başladı. Sızıntı ve bilgi paylaşımı yapan ve bu yüzden takip edilen bir kullanıcı ile Apple Glasses modellerinin gelecek yılın ilk yarısında tanıtılabileceğini iddia etti. Hatta bunun için tarih aralığı da verdi. 2021 yılının Mart ve Haziran ayları arasında tanıtımın gerçekleşebileceği ifade edildi.

Daha önce başka kullanıcılar ve teknoloji takipçileri tarafından yapılan tahminlerin akıllı gözlükler için 2022 yılı olacağı ifade edilmişti. Bununla birlikte tanıtımın gelecek yılın ilk yarısında yapılması ancak satışa çıkması için biraz daha zamanın gerekli olduğu ifade ediliyor. Satışa çıkacağı tarih olarak ise 2022 yılının belirlendiği ifade edildi.

Apple tarafından gecikmeler son dönemlerde kullanıcıları şaşırtmamaya başladı. Bununla birlikte cihazlar hakkında yeni bilgilerin gelmesi pek çok teknoloji meraklısı tarafından büyük bir heyecanla beklenmeye başladı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı