Teknoloji

ALCATEL 3T 10’un Merak Edilen Özellikleri

Ev ortamı için çok uygun olan Alcatel 3T 10 tabletin büyük ekranı bulunuyor ve temassız, sesli komut imkanı sağlıyor. Bu tablet sayesinde hayatınız oldukça kolaylaşacak gibi duruyor.
Alcatel 3T 10 tableti ses istasyonu ile birlikte ülkemizde satışa sunuldu.
Alcatel 3T 10’nun Türkiye’de satışa çıktığını TLC Communication duyurdu. Hayatınızı kolaylaştıran özellikleri arasında bluetooth 4.2 bağlantı özelliği bulunuyor ve 128 GB’a kadar hafıza kapasitesine sahip.
Alcatel 3T 10 tablet sayesinde müzik dinleyebilir, home-office olarak çalışabilir, film seyredebilir ve daha bir çok etkinliklerde bulunabilirsiniz.
Çocukların da evde eğitimlerini ve eğitici programlarını 10 inç IPS ekranı sayesinde rahatlıkla takip etmelerine imkan sağlıyor.
Alcatel 3T 10 tablet sesli komutlarla da kullanılıyor.
Üç metreye kadar DSP ses tanıma, ses yayını ve çoklu görev özelikleri ile tablete dokunmadan sadece sesli komut talimatı vererekte kullanılıyor.
Sesli komut özelliğinden başka akıllı ev cihazları ile bağlantısı kurulduğunda evin sıcaklığını, ışık ayarını ayarlayabilme özelliğine sahip.
En sevdiğiniz müzikleri, filmleri, oyunları ve bir çok uygulamayı 4.080 mAh bataryası, ses bozulmasını engelleyen çift ön hoparlörü ve çift bas geliştirme ünitesi ile tadını çıkartabilirsiniz. Tablet ile birlikte gelen hoparlör de 7 saatlik pil kullanım süresi ve ses kalitesi sayesinde üst seviye bir medya deneyimi sunmaktadır.

Kolay Erişim İmkanı Sağlamaktadır.

Hızlı erişim ekranında kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler mevcuttur. Favori araçlara da el değmeden ulaşılabiliyor.
Alcate 3T 10’da geniş HD ekranı ses istasyonuna bağlandığında çoklu görevlere, haberlere ve hava durumu tahminlerine hemen ulaşılabiliyor.
Alcatel 3T 10 tabletin yüzü hızlı bir şekilde algılayabilmesi için 30 derece algılama yarıçapı bulunuyor ve 106 anahtar nokta kullanıyor. Hızlı yüz tanıma özelliği ile tableti açmak istediğinizde kameraya bakmanız yeterlidir.
Siyah renkte mat dokulu bir tasarıma sahip Alcatel 3T 10, 1.499 TL ‘lik bir fiyat ile piyasaya girdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı