Teknoloji

Amerika’lı Ünlü Youtuber Hayatını Kaybetti

Video paylaşım sitesi Youtube’da videolar paylaşan ünlü vlogger Corey La Barrie 10 Mayıs Pazar günü Los Angeles’ta geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

Youtube’da 350 bine yakın abonesi bulunan Corey La Barrie’nin sevenlerini yasa boğan kaza, geçtiğimiz Pazar gecesi gerçekleşti. Ünlü sosyal medya fenomeni henüz 25 yaşındaydı.

Elde edilen bilgilere göre ünlü Youtuber, kaza meydana geldiği sırada ünlü bir dövmeci olan arkadaşı Daniel Joseph Silva’nın kullandığı arabanın ön koltuğunda yer alıyordu. Kaza sonucunda ağır bir şekilde yaralanan Corey La Barrie hastaneye kaldırıldı. Ancak hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Los Angeles Polis Departmanı’nın yaptığı açıklamada kaza sonrasında Daniel Joseph Silva’nın kaçmaya çalıştığı ancak çevredeki insanlar tarafından durdurulduğu bildirdi. Elde edilen bilgilere göre Daniel Joseph Silva 10 Mayıs’tan beri tutuklu bulunuyor.

Kardeşinin öldüğünü 11 Mayıs’ta yaptığı paylaşım ile duyuran Jarrad, Daniel Silva’nın araç kullandığı sırada alkollü olduğunu iddia etti. Ancak Daniel Silva’nın alkollü olduğu bilgisi yetkililer tarafından henüz doğrulanmadı. Daniel Silva’nın kaza sonrasında kaçma girişiminde bulunması ise alkollü olduğuna dair iddiayı da doğrular nitelikte.

Corey La Barrie’nin kardeşi Jarrad’ın yaptığı paylaşım da şu cümlelere yer verdi: “Bunu yazmak istemiyorum ama herkes yaşananları bilmeyi hak ediyor. Kardeşim Corey, dün gece sarhoş arkadaşının kullandığı bir arabanın kaza yapması sonucu hayatını kaybetti. Bu şimdiye kadar yapmak zorunda kaldığım en zor şey. Sensiz bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Seni çok özledim. Her zaman isteyebileceğim en iyi ağabey olduğun için teşekkür ederim”

La Barrie hakkında açıklama yapan bir başka kişi ise ünlü Youtuber Connor Franta oldu. Franta haberi aldığında çok üzüldüğünü belirterek La Barrie’nin şimdiye dek tanıdığı en nazik insanlardan biri olduğunu söyledi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı