Teknoloji

Android Cihaz İçin En İyi Ses Yükseltici Uygulamaları

Android akıllı telefonunuzu sadece düşük ses seviyesine sahip olduğundan değiştirmek ister misiniz? Android için çok sayıda ses yükseltici uygulama bulunduğundan, bir kez daha yeniden düşünmeniz gerekir. İşte bu yazıda, bugün kullanabileceğiniz Android için en iyi ses yükseltici uygulamayı paylaştık.

Ses Yükseltici Uygulamaları

Volume Booster GOODEV

Hoparlör veya kulaklık ses seviyenizi artırmak için basit ve ücretsiz bir Android uygulaması arıyorsanız, Ses Artırıcı GOODEV’i denemeniz gerekir. Volume Booster GOODEV ile ilgili en iyi şey, Android 4.2 ve üzeri sürümlerde çalışan akıllı telefonlarda çalışmasıdır. Uygulamanın çalışması için kök erişimine ihtiyacı yoktur ve hoparlörünüzü ya da kulaklık ses seviyenizi artırabilir.

Precise Volume

Android cihazınız için tam özellikli bir ses kontrol merkezi arıyorsanız, o zaman Precise Volume sizin için en iyi seçim olabilir. Hassas Ses Seviyesi ile, Android’in ses seviyesi sınırını geçersiz kılar ve 100 farklı ses seviyesi verir. Daha fazla ses seviyesi kontrolü seçeneği sağlamak için cihazınızın ses sistemine güvenle bağlanır. Yani, Precise Volume, şu anda kullanabileceğiniz Android için bir başka en iyi ses yükseltici uygulamasıdır.

Equalizer FX

Equalizer FX, Google Play Store’da bulunan en yüksek oy alan Android ekolayzır uygulamalarından biridir. Equalizer FX ile ilgili en iyi şey, Google Play Müzik de dahil olmak üzere orada bulunan akış hizmetlerinin çoğu ile birlikte çalışmasıdır. Equalizer FX Android uygulaması, kullanıcılara Bass Boost ve Loudness Enhancer seçenekleri de dahil olmak üzere birçok ses efekti sunuyor. Gürültü arttırıcı seçeneği, Android cihazınızın ses kalitesini önemli ölçüde artırır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı