Teknoloji

Android İçin En İyi Ağır Çekim Video Uygulamaları

Bir Android kullanıcısıysanız ve videolarınıza yavaş hareket dokunuşunu vermek istiyorsanız, bu yazı size yardımcı olacaktır, Android akıllı telefonunuzda ağır çekim videoları kaydetmenize yardımcı olacak birçok uygulama vardır.

Android Ağır Çekim Video Uygulamaları

Reaction Slow Motion Pro

Bu yavaş çekimde anları yakalamak için harika bir uygulama. Bu, diğer yavaş hareket uygulamalarında gördüğünüz sıfır kalite kaybı, görüntü oluşturma, gölgelenme etkisi, hareket bulanıklığı veya diğer çerçeveler arası yapıya sahip videoları kaydeden en iyi uygulama. Bu uygulamayı denemek gerekir ve bazı özel kişilerle ağır çekimde özel videolar çeker.

Slow Motion Video FX

Bu Android cihazınıza yavaş hareket videoları kaydetmek için en iyi uygulama. Ayrıca sihirli hızlı hareketli videoyu da yapabilirsiniz. Çıktı videosu Youtube veya Instagram’a yükleyebilirsiniz. Slow Motion Video FX, çıkış filminin hızını seçmenizi sağlar.

SloPro

Dosya aktarma zorluğu çekmeden, videoları güzelce akıcı çekimde çekebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz en iyi video kayıt yazılımıdır. Bu uygulamada, video belirli bir süre boyunca düzgün bir şekilde yavaşlatılır ve ardından normal hıza devam eder.

Slow Motion Free

Bu, özel anlarınızı harika bir şeye dönüştürecek harika uygulamalardır. Kayıtlı video klasörünüzden bir dosya seçebilir veya uygulamada yeni bir kayıt yapabilir ve kaydettiğiniz videonun hızını da seçebilirsiniz.

AndroVid – Video Editor

AndroVid, birçok işlevi olan çok kullanışlı bir video editörüdür. Videolarınızı düzenlemek çok basit. solma, yavaş hareket, sepya, eski gibi video efektleri uygulayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı