Teknoloji

Android İçin En İyi Analog Saat Widget Uygulamaları

Widget’lara duyulan heyecan yıllar geçtikçe azaldı, çünkü şimdi kullanıcılar işletim sisteminin görünümünü değiştirmek için başlatıcı uygulamaları seçiyor. Ancak, cihazınız için çok hayati kalan bir widget varsa, şüphesiz saattir. İşte bu yazıda, Android için en iyi analog saat widget’ini paylaştık.

Analog Saat Uygulamaları

Go Clock Widget

Hem dijital hem de analog saati sunan bir saat widget uygulaması arıyorsanız, Go-Clock Widget sizin için en iyi seçim olabilir. Go Clock Widget, Go Launcher EX’e dayanmaktadır; bu, uygulamayı GO Launcher ile birlikte kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bir diğer en iyi şey ise Go Clock Widget’in birçok saat widget’ı sunması ve ayrıca boyutu ve rengi ayarlama yeteneği olması.

Simple Analog Clock

Android akıllı telefonunuz için basit görünümlü bir saat widget arıyorsanız, o zaman Simple Analog Saat sizin için en iyi seçim olabilir. Simple Analog Saat şu anda Google Play Store’da bulunan en iyi Android saat widget uygulaması. Simple Analog Clock’un en dikkat çekici özelliği hafif doğasıdır ve daha az RAM ve pil kaynağı tüketmek için iyi bir şekilde optimize edilmiştir.

Animated Analog Clock Widget

Peki, Android için başlatıcıların çoğuyla uyumlu bir analog saat widget’ı arıyorsanız, Animated Analog Clock Widget sizin için en iyi seçim olabilir. Animated Analog Clock Widget, eklentileri indirerek çok çeşitli saatler sunan inanılmaz basit bir saat widget’ıdır. Widget, basit ve çekici bir görünüm için bilinir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı