Teknoloji

Android İçin En İyi Emoji Uygulamaları

Google Play Store’da Android için emoji uygulamasını ararsak, yüzlerce tane bulabiliriz. Ancak hepsi etkili değil. Aşağıda, Android için en iyi emoji uygulamaları hakkında her şeyi tartıştık. Twitter, Instagram, Facebook vb. Sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla arkadaşlarınızla veya ailenizle sohbet etmek için bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Android Emoji Uygulamaları

SwiftKey Keyboard + Emoji

SwiftKey Klavye Android akıllı telefonunuzdaki emojilerin tadını çıkarmak istiyorsanız, bugüne kadarki en iyi uygulama. Temel olarak, Swiftkey emojilerin bir sürü ile birlikte gelen bir Android klavye uygulaması. Uygulamanın harika yanı, kullanıcıların sosyal ağ siteleri de dahil olmak üzere hemen her platformda emojiyi kullanmalarına izin vermesidir. Bu uygulama aynı zamanda akış yazarak, yazım önerileri, sözlük kelime önerileri ve çok daha fazlası gibi birçok gelişmiş özellik ile birlikte geliyor. Yani, bu Android üzerinde sahip olabileceğiniz en iyi emoji uygulamalarından biridir.

GIPHY

GIPHY, GIF’ler, çıkartmalar ve emojileri ile tanınır. Harika bir şey, uygulama iOS cihazlar için de mevcut olmasıdır. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların çeşitli sosyal ağ platformlarında GIF’lerini, çıkartmalarını ve emojilerini kullanmalarına izin veriyor. Ayrıca, uygulamadaki emojilerin hiçbirini beğenmezseniz, kendi emojilerinizi oluşturma seçeneği de sunulur. Uygulama Facebook, Instagram, WhatsApp ve diğerleri gibi hemen hemen her popüler platformla uyumlu.

Facemoji

Facemoji, şimdiye kadar Android akıllı telefonunuzda sahip olabileceğiniz en iyi emoji klavye uygulaması. Bu yine hemen hemen her popüler anlık mesajlaşma platformuna entegre edilebilecek bir klavye uygulaması. Uygulamanın kullanabileceğiniz 3600+ emoji, ifade, GIF, Etiketler üzerinde ev sahipliği yapmaktadır. Sadece bu değil, klavye uygulaması da yazma deneyiminizi geliştirebilecek birçok tema getiriyor. Yani, Facemoji kullanabileceğiniz Android için başka bir en iyi emoji uygulaması.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı