Teknoloji

Android İçin En İyi Şifre Yöneticisi Uygulamaları

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki günümüzde günlük yaşamımızda çok sayıda şifre kullanıyoruz ve özellikle karmaşıklarsa bunları hatırlamak imkansız. Dolayısıyla, probleminizi çözmek için, bugün bu makalede size Android için en iyi şifre yöneticisinden bahsettiğimiz harika bir liste göstereceğiz.

Android Şifre Yöneticisi Uygulamaları

Keeper Password Manager & Secure Vault

Fotoğraflar, videolar ve tüm gizli belgeler dahil olmak üzere tüm kişisel verilerinizi Keeper’ın içeriğine girerken parmak izinizi tarayarak koruyun ve saldırıya uğramaktan kaçının. Ve sadece bu uygulamayı da ücretsiz olarak istediğiniz tüm cihazlarla senkronize edebilirsiniz.

My Passwords – Password Manager

Bu müthiş uygulama ile e-postalarınız, banka hesaplarınız, uygulama hesaplarınız için tüm şifrelerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Ek olarak, yalnızca içeriğine erişmek için bu uygulamanın tek bir güvenlik anahtarını ezberlemeniz gerekir, aksi takdirde parmak izinizi tarayarak bu adımı da yapabilirsiniz. Daha fazla cihazınız varsa, şifrelerinizi yedekleyin ve aynı şifreyle geri yükleyebileceğiniz başka bir cihaza aktarın.

LastPass Şifre Yöneticisi

Bu şifre yöneticisi, tek bir LastPass anahtarının altına kaydedilen sosyal ağlar, banka hesapları, kredi kartları vb. istediğiniz tüm şifreleri girmenizi sağlar; ayrıca, şifreleri otomatik olarak web sitelerine erişim sağlamaktadır.

Dashlane Ücretsiz Şifre Yöneticisi

Şimdi Dashlane Ücretsiz Şifre Yöneticisi ile kolayca kırılması zor olan ve onları hatırlamak zorunda olmayan, bu uygulamanın kasasına girerek girip giriş yapmayı denemek durumunda gizliliğinizi ihlal etmek için uyarılar alan basit şifreler oluşturabilirsiniz. Ve bu harika uygulama hakkında en ilginç şey tamamen ücretsiz olmasıdır ve Premium sürümüne sahip herhangi bir cihazda kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı