Teknoloji

Android İçin En İyi Ücretsiz Zil Sesi Uygulamaları

Günümüzde, özel zil sesleri almak, bir zamanlar olduğu kadar popüler değildir, çünkü özel zil seslerini bulmak artık daha kolaydır. Google Play Store’da zil sesi uygulamaları ararsak, orada tonlarca seçenek bulacağız. Bu yazıda, Android için en iyi zil sesi uygulamaları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Android Zil Sesi Uygulamaları

Zedge

Zedge, Google Play Store’da mevcut olan en iyi Android uygulamalarından biridir. Zedge ile zil sesleri, bildirim sesleri, alarm tonları, duvar kağıtları vb. seçenekleri mevcuttur.

MTP Zil Sesi ve Duvar Kağıtları

Uygulamanın adından da olduğu gibi, MTP Zil ve Duvar Kağıtları, zil sesleri ve duvar kağıtları için kullanılan bir uygulamadır. Zil sesleri hakkında konuşursak, MTP Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları, kullanıcılara çok çeşitli zil sesleri, alarm sesleri, bildirim sesleri vb. sağlar., MTP Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları da kullanıcılara yüksek kaliteli ve canlı duvar kağıtları sunar. MTP Zil ve Duvar Kağıtları yılında düşünebileceğiniz bir başka en iyi Android zil sesi uygulamasıdır.

Audiko

Audiko hem zil sesi uygulaması hem de zil sesi üreticisidir. Audiko’da, büyük bir ücretsiz zil sesi veritabanından birini seçebilir veya bir tane oluşturabilirsiniz. Audiko, kullanıcıların bir zil sesi oluşturmak için şarkının herhangi bir bölümünü kesmesine, kırpmasına, birleştirmesine olanak tanır. Sadece bu değil, aynı zamanda Audiko kullanıcılarına Alarm zil sesleri, bildirim sesleri vb. sağlar. Audiko düşünebileceğiniz bir başka en iyi Android zil sesi uygulamasıdır.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı