Teknoloji

Android Pilini Daha Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

Bugün, Android akıllı telefonunuzu daha hızlı şarj etmenin en iyi yollarını sunuyoruz. Söyleyeceğimiz yöntemler gerçekten çok güçlü ve herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını yüklemenize gerek yok. Sadece Android pili hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlayacak bazı basit adımlar atmanız gerekir.

Android Hızlı Şarj Etme

Şarj ederken Uçak Modunu Kullan

Uçak modunda, tüm ağlarınız durdurulur ve Android’inizi şarj etmek için her zaman en iyi mod budur. O zaman olduğu gibi, pil tüketiminiz çok azalır ve kolayca yüksek verimlilikle şarj edebilirsiniz. Bu ince ayar bile şarj sürenizi% 40’a kadar düşürebilir, bu yüzden bunu denemelisiniz.

Daha Hızlı Şarj İçin Telefonunuzu Kapatın

Bu mod, çok kısa bir süre içinde acil durum batarya şarjı gerektiğinde etkilidir. Bu modda, pil tüketimi sıfıra gider ve çok sayıda çalışan uygulamanın çalıştığı Android ile karşılaştırıldığında hızla şarj olur.

Mobil Verileri, Wifi, GPS ve Bluetooth’u Kapat

Şarj olurken Android’inizde Mobil Veri, Wifi, GPS ve Bluetooth’u kapatmanız gerekir, çünkü çok fazla pil tüketir ve pil şarj işleminiz bunlarla daha uzun sürecektir. Bu yüzden onları kapatmak ve hızlı şarjın keyfini çıkarın.

Orijinal Şarj Adaptörü ve Veri Kablosu Kullanın

Yalnızca üretimden Androidiniz için özel olarak tasarlanmış ürünler, Android’inizle en iyi şekilde uyumludur. Bu yüzden daha iyi, hızlı şarj için orijinal şarj cihazını kullanın.

Pil Tasarruf Modunu Kullan

Bu, pilinizi hızlı bir şekilde şarj etmenize yardımcı olmaz. Ancak, birçok seçenek için stok seçeneği olarak verilen yerleşik işlevi kullanabilirsiniz. Android’in sonraki bir sürüm varsa, o zaman ayarlarında pil tasarrufu seçeneğini bulabilirsiniz. Telefonunuz şarj olurken güç tasarrufu sağlamak için bunu açın.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı