Teknoloji

Apple Abonelik Servislerinde Değişikliğe Gidecek

Teknoloji devi Apple WWDC 2019 etkinliğinde yeni abonelik servislerini duyurmuştu. Apple’ın abonelik servislerinde değişikliğe gideceği ortaya çıktı. 

2019 yılında gerçekleştirdiği WWDC 2019 etkinliğinde News+, Apple Arcade ve Apple TV+ gibi servislerini tanıtan Apple’ın Apple Music isimli çevrimiçi müzik servisi de bulunuyor. Apple’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Apple servislerini bir araya getirerek kullanıcılara bu servisleri daha uygun fiyatla sunmayı planlıyor. 

Apple Servisleri Tek Bir Fiyatla Kullanıcılarla Buluşacak

Teknoloji devi Apple servilen servislerini tek bir fiyat kullanıcılarıyla buluşturacak. Apple’ın bu hamleyi hem daha fazla abone kazanabilmek hem de servislerini tek bir çatı altında kullanıcılarla sunabilmek için yapacağı düşünülüyor. 

Gelen bilgilere göre Apple 2020 yılı içerisinde tüm abonelik servislerini birleştirmek için çalışmalarını sonlandıracak. Apple servislerini birleştirmek için çalışmalarına devam ederken Apple’ın hangi servislerini birleştireceği ise şimdilik bilinmiyor. 

Ülkemizde kullanıma sunulmasa da Apple’ın Apple News+ isimli bir abonelik servisi bulunuyor. 10 dolarlık bir ücret karşılığında kullanıcıların pek çok dergi ve gazeteye ulaşabildiği servis kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Apple’ın bu değişikliklikle birlikte servislerinin kullanımının artıp artmayacağını ise zaman içerisinde görebileceğiz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı