Teknoloji

Apple AirPods Pro En Minimum Seviyede Hataya Sahip!

Bluetooth kulaklıklar ile ilgili yapılan araştırmalar içerisinde Apple AirPods konusu oldukça önemli bir konu. Bluetooth cihazlar için gecikme konusu da büyük bir sorun.

Yapılan araştırmalara göre AirPods cihazlar minimum gecikme yaşatıyor. Yapılan teste göre AirPods Pro, 140 ms’lerde Bluetooth gecikme süresine sahip. Teknoloji devi Apple, kablosuz kulaklık teknolojisi başlığı ile ürettiği AirPods cihazı için minimum gecikme ile karşımıza çıkıyor. Bu da gürültü engelleme konusunda önemli bir beklenti ve yenilik yaratıyor diyebiliriz. Ancak ortaya çıkan yeni bir özellik, AirPod Pro’nun tüketicilere bambaşka bir deneyim sunacağını açıkça gösteriyor.

Gecikmeler minimum seviyede!

Bu konuda yapılan araştırmalar, pek çok konuda bizlere bir hikaye ve seçenek yaratıyor. Kişisel beklentiler ile en güzel ve en özverili çözümler ön plana çıkarılıyor. Bir müzisyen ve yazılım geliştirici olan Stephen Coyle, bir blog yazısı paylaştı ve AirPods Pro’nun derinlerinde kalan yeni ve etkili bir özelliği kamuoyu ile paylaştı.

Blog yazısında, AirPods Pro’nun Bluetooth gecikmesi konusunda çok ciddi bir ilerleme kat ettiği ve bu ilerlemenin, yapılan testlerde de açıkça ortaya koyduğuna değiniliyor. Bu konuya ilişkin ortaya çıkarılacak her bir seçenek ve fırsat için tek yapmanız gereken ayrıntıların hepsini kullanmanız olacaktır. Genellikle gecikmeye dair ortaya çıkarılan pek çok sorun olsa da, Apple bu durumu gerçekçi bir seviyeye getirebilmiş. Hassas bir yapıda olduğu için çok başarılı sonuçlar veren Apple, bu konuda ölçüm konusunda ön plana çıkan markalardan biri.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı