Teknoloji

Apple AirPods X Fiyatıyla Ortaya Çıktı

Kablosuz kulaklık pazarındaki hakimiyetini pekiştirmek isteyen Apple’ın yeni kulaklığı fiyatıyla birlikte ortaya çıktı.

Apple’ın geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı 249 dolarlık fiyat etiketine sahip AirPods Pro modelinin ardından yeni bir kulaklık modeli üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı. 399 dolar fiyat etiketine sahip olan Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods X ismi ile görüldü. 

Amerikan market zinciri olan Target envanterlerinde AirPods X olarak görülen modelin kısa süre içerisine tanıtılması bekleniyor. Paylaşılan görsellere göre modelin tam ismi AirPods X Generation ve modelin fiyatı ise 399 dolar. Apple’ın en iyi sesi sunmak için geliştirdiği bu ürün AirPods Pro modelinden çok daha pahalı bir etikete sahip. 

Bilindiği gibi Apple Beats markasını satın aldıktan sonra kafa üstü kulaklıklar hep Beats markasından çıkmıştı ve Apple kullanıcıları Beats marka kulaklıkları satın almıştı. Apple’ın kendi kafa üstü kulaklığını duyurarak kendi hakimiyetini baltalayıp baltalamayacağı ise merak konusu. 

AirPods Pro Lite Geliştirilmeye Devam Ediyor

Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtmaya hazırlandığı bir diğer kulaklık modeli ise AirPods Pro Lite modeli olacak. AirPods Pro modelinden farklı olarak aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacak olan modelin uygun fiyat etiketinin olması bekleniyor. AirPods Pro Lite modelinin seri üretime ilerleyen günlerde başlayacak olan Apple’ın bu modeli ne zaman tanıtacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı