Teknoloji

Apple AirPods X Kulaklık Aşırı Pahalı Bulundu!

Apple AirPods X olarak adlandırılacağı düşünülen Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı gündem oldu. Apple tarafından duyurulan yeni kablosuz kulaklık oldukça kaliteli görünse de aşırı pahalı olduğu gerekçesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

AirPods X Generation Olarak da Adlandırılabilir

Apple, kısa bir süre önce AirPods Pro Lite ismiyle çıkacak kablosuz kulaklık ile gündem olmuştu. Bunun yanı sıra şimdilerde de Apple’ın kablosuz kafa üstü bir kulaklık tasarladığı konuşuluyor. Görünen o ki Apple yakın bir gelecekte bu kafa üstü kulaklığı tanıtacak. Bazı satış sitelerinde ismi AirPods X Generation olarak geçen kulaklığın fiyatının 399 dolar olması bekleniyor.

Apple'ın Yeni Kablosuz Kulaklığı Aşırı Pahalı Bulundu!

Eğer kulaklık bu fiyata sahip olursa mevcut satılan kulaklıklardan çok daha pahalı olacak. İsminin AirPods X Generation ya da AirPods X olacağı söylenen kulaklığın, büyük bir ihtimalle aktif gürültü engelleme özeliği de olacak. Yüksek kaliteli malzemelerden üretileceği ve kullanıcıları çok iyi düzeyde tatmin edecek yüksek bir ses kalitesine sahip olacağı düşünülen kulaklığın 31 Mart’ta yapılacağı söylenilen etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Kulaklıkla ilgili söylentiler bununla da sınırlı değil, söylenene göre Apple yeni çıkartacağı kulaklığa AirPods ve AirPods Pro’nun bütün özelliklerini entegre edecek.

Apple AirPods X Kaliteli ama Pahalı

Heyecan uyandıran kulaklık, meraklıları tarafından uzun zamandır beklense de fiyat olarak herkes için uygun olmayacak gibi görünüyor. Yine de işin içinde Apple olduğu için fiyatı ne olursa olsun büyük rağbet göreceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Kulaklıkla ilgili şimdilik daha fazla bilgi bulunmuyor fakat sızan bilgiler oldukça kaliteli bir kulaklık olduğunu düşündürmeye başladı bile. Bu durum yine de oldukça yüksek olan satış fiyatının eleştirilmesine engel olamıyor.

31 Mart Lansmanında Hangi Ürünler Tanıtılacak?

31 Mart’ta yapılacağı söylenilen etkinlikte yeni bir iPhone ve bir ya da daha fazla iPad Pro’nun da tanıtılacağı tahmin ediliyor. Bu ürünlerin hepsinin aynı etkinlikte mi yoksa ayrı ayrı mı tanıtılacağı henüz bilinmese de etkinliğin Apple hayranları şimdiden büyük heyecan içinde. Bilinmeyen kaynakların da bu ürünlerin tek lansmanda tanıtılacağını söylemesi de insanları heyecanlandırmaya yetiyor diyebiliriz.

Target adındaki marketin envanter listesinde bu ürünlerin de bulunduğu söylentisi AppleInsider ve Jon Prosser tarafından ortaya atıldı. Bu listeye ayrıca Apple Tv ve Apple tarafından yeni çıkarılacak olan akıllı saat serisi de eklenmiş. Envanter listesinde belirtilene göre iPod Touch’ın fiyatı da kafa üstü kulaklıkla aynı yani 399 dolar olarak görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı