Teknoloji

Apple Çok Özel Bir Pencil Kamera Getiriyor!

Apple her seni yeni bir ürün ile karşımıza çıkıyor. Özellikle iddialı ürünler ile karşımıza çıkması, markanın kalitesini de ön plana çıkarıyor!

Bu sefer karşımıza pencil kamera ile geliyor ve mikrofon ve biyometrik sensör ile ön plana çıkıyor. Bu yüzden de söylenecek olan her şey kendine has bir yapıda büyüyor diyebiliriz. Yapılan araştırmalara ve patentlere göre gerçekten önemli bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Hem doğru hem de önemli bir ilerleme ile karşımıza çıkacak olan büyük çalışmalar, patent ve beklentileri de yanında getiriyor. Peki ama ABD bünyesi dahilinde organize edilen bütün seçimleri nasıl karşılayabilir ve ortaya çıkarabiliriz? Bu süreçler için her şeyi tek bir tıklama ile büyütebiliriz.

Gelin sizler de bu süreçleri en iyi şekilde incelemeye ve ön plana çıkarmaya başlayın. Apple tarafından yapılan başvurular kendine has yapılarda büyüyor ve bu yapıları da organize etmeye devam ediyor. Kullanıcıları bu konuda büyüten ve yoğun bir ilerletme ile ön plana çıkaran Apple, kendine has bir yenilik üretmek istiyor.

Peki nedir bu ürün?

apple pencil

Söz konusu ürünler herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dilde ön plana çıkarıyor. Yeni ürün kameralı ve ses kayıt özelliğine sahip bir dokunmatik kalem olacak. Dokunmalar konusunda da önemli bri çalışma ve çizim seçeneği yaratacak olan bu ürün, tasarım bazından da gayet etkin bir yenilik oluşturuyor. Ürün içerisinde geniş bir yapı bulunduğu için özellikler de çok fazla. Peki ama ürünün özellikleri nedir? Gelin biraz da ona göz atalım.

Ürün içerisinde pek çok özellik bulunuyor. Bunların içinde işlemci, hafıza, güç girişi, birkaç sensör, iletişim arayüzleri, veri bağlantıları, güç bağlantıları, giriş / çıkış bağlantıları, mikrofon, açma kapama düğmesi, biyometrik sensör, kamera ve daha birçok donanım bulunuyor. Bu süreçler ile ilgili olarak ortaya çıkarılan her seçimi ve beklentiyi tek bir tıklama ile kullanabiliyorsunuz. Bakalım nasıl bir çıkış yakalayacak ve ne şekilde ilerlemeler oluşacak. Merakla bekliyoruz.

apple pencil
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı