Teknoloji

Apple iPad Klavyesi ‘Magic Keyboard’ Satış Fiyatları ve Özellikleri Burada!

Apple, önceki ay duyurmuş olduğu Magic Keyboard’u satışa çıkarmıştı ancak iPad Pro aksesuarı bulunan bu ürünün fiyatlarının göze çarpmakta olan telefon fiyatları kadar yüksek olması üründen çok fazla fiyatının konuşulacağı ön görülmektedir.

Apple, daimi olarak kendini yenilemesi ürün gamını geliştirerek yeni ürünler piyasaya sunuyor. Her ürettiği ürünlerine yepyeni özellikler geliştiren Apple, böylelikle her çıkardığı ürünlerle gündemde kalmayı uzun bir süredir başarmaktadır. Bu ürünlerden bir kaçı yeni cihazlarken bir kaçı ise üretilen aksesuarlardan oluşmaktadır. Aksesuarlar çok kullanışlı olmasına rağmen cebi çok fazla yakmakta olduğu öngörülmektedir.

Apple, önceki ay yeni nesil iPad Pro ile birlikte Magic Keyboard aksesuarlarını piyasaya sürmüştü. İPad Pro için üretilmiş olan Magic Keyboard, an itibariyle 30’dan fazla dil paketiyle 30’u aşkın ülkelere sipariş edilebilme durumu sağlamıştır. Bu dil paketlerinin içerisinde basitleştirilmiş Çince, Japonca, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Türkçe gibi sık kullanılan diller bulunmaktadır. Bu ürünlerin dezavantajı ise çok pahalı olmasıydı.

Magic Keyboard’un özellikleri ve fiyatı:

Magic Keyboard, ülkemizde 2.299 TL taban fiyattan satışa sunuldu. Bu şu anlama geliyor. Aksesuarı almak için akıllı bir telefon ücreti ile aynı fiyata aksesuarı alabiliyorsunuz.  Magic Keyboard’un ülkemizdeki fiyatları ise 11 inç iPad Pro için 2.299 TL 12,9 inç İpad Pro içinse 2.699 TL olduğu belirtildi.

Aksesuar özellikleri ise şu şekilde:

  1. Magic Keyboard, iPad Pro’ya manyetik olarak bağlanmaktadır. Cihazın kayan yapısı, iPad Pro’nun Multi Touch ekranı ve imlecine uygun tasarlanmıştır.
  2. Ayarlanabilir açılar sayesinde en rahat görüş açısını sağladı.
  3. Kolay taşıma imkânı sağlaması açısından katlanarak kılıf hâline getirilebilen Magic Keybord, iPad Pro’nuza seyahatler esnasında size tam anlamıyla koruma sağlar.
  4. Ses çıkartmadan yazmayı sağlayan ve hassas bir yazma deneyimi sunan makas tipi mekanizmayla birlikte arkadan aydınlatmalı 1 mm hareket mesafesi olan tam boy tuşlara sahiptir.
  5. Ürünün üzerinde bulunan USB-C bağlantı noktası ile iPad Pro’yu şarj etmeyi sağlar ve bu şekilde iPad’in üzerinde bulunan bağlantı noktasını da aynı anda kullanmanıza imkan sağlar.
  6. Trackpad’e sahip olması sebebiyle birçok işlemin süresini kısaltır ve iPad Pro’yu daha işlevsel bir hâle getirir.

Magic Keyboard’u satın almak ya da daha detaylı şekilde incelemelerde bulunmak isterseniz ürüne ait resmi internet sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı