Teknoloji

Apple Music’ten Karantina Günler İçin Özel Listeler

Koronavirüs salgını sonrasında evlerimizde kaldığımız şu günlerde Apple Music, kullanıcıların enerjisini yükseltecek yeni listelerini bir arada topladı. 

Online müzik servisi Apple Music geçtiğimiz günlerde yapay zeka ile güçlendirilen Harekete Geç! Listesini kullanıcıların kullanımına sunmuştu. Apple Music şimdi de kullanıcıların zorlu evde kalma günlerinde enerjilerini yükseltecek “Modunu Yükseltenler” isimli yeni bir bölümü kullanıcıların kullanımına açıyor. 

Apple’ın Apple Music servisinde kullanıma sunacağı bu bölümde, kullanıcıların gün boyunca evlerinde dinleyebilecekleri ve enerjilerini yükseltebilecekleri yedi ayrı liste yer alıyor. Bu listeler kullanıcıların müzik zevklerine göre otomatik şekilleniyor. 

Apple Music’te yer alan Modunu Yükseltenler bölümündeki listelerin eğitim sürecini kolaylaştıracak dingin ve enerjiyi yükseltecek R&B, POP ve Hip – Hop listelerinden oluştuğu görülüyor. Apple Music’in yeni özelliği olan Modunu Yükseltenler bölümü hali hazırda bazı Apple Music kullanıcılarının erişimine açılmış durumda. Apple tarafından yapılan açıklamada, özelliğin kısa süre içerisinde tüm Apple Music kullanıcılarına açılacağı aktarılıyor.

Teknoloji devi Apple, bu zor günlerde ayrıca özel içeriklerle kullanıcıların motivasyonunun yükseltmeyi ve sanatçıların evlerinde gerçekleştireceği Beats 1 yayınları ile de zorlu karantina günlerini bir anlamda daha çekilebilir hale getirmek için yeni şeyler denemeye devam ediyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı