Teknoloji

Apple O Detayla 5G Alanına Girdiğini Gösterdi!

Apple bir süredir çok konuşulan 5G teknolojisi hakkında çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde şirket yıllardır çok konuşulan Apple AR gözlüğü ile AR kulaklığı hakkında da çeşitli yorumlarla gündeme gelmeye başladı. Bu süreçte yeni bilgiler gündeme gelmeye başladı. Apple 5G teknolojisinin ilk kez bu ürünler üzerinde kullanıma sunulmasının beklendiği öğrenildi.

Apple AR kulaklık için son dönemlerde çalışmalar hızlanmaya başladı. Özellikle yeni patent anlaşmalarının da yapıldığı süreç hakkında gelecek bilgiler dikkat çekiyor.

Apple AR Kulaklık Hakkında Hangi Bilgiler Gündemde?

Geçtiğimiz yıldan bu yana Apple AR kulaklık ve gözlük hakkında çeşitli bilgiler gündeme geliyor ancak çalışmaların henüz tamamlanamamış olması sebebiyle hiçbir bilginin kesin olmadığı da ifade ediliyor. Bu noktada patent anlaşmalarının gerçekleştirilmesiyle birlikte bu tür bir ürünün geleceği kesinleşmiş oldu.

Şirketin ürünleri 2023 yılında piyasaya sunması bekleniyor. Apple muhtemel bilgiler arasında mmWave ve Sub 6 GHz teknolojisini bir arada kullanmaya hazırlanıyor. Kulaklığın Wi Fi sürümünün olması gibi bir beklenti bulunmuyor. Ancak kulaklığın 5G teknolojisine entegre edilmesi bekleniyor. Gözlükte ise 5G teknolojisinin kullanılması beklenmiyor. Ancak konu hakkında ortaya atılan her iddia bir iddia olmaktan öteye geçemiyor. Bu süreçte Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için kesinleşmiş bilgilerin olmadığı ifade edildi. İlerleyen günlerde gelen yeni bilgilerle sürecin netleşmesi bekleniyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı