Teknoloji

Apple Watch Beklenen Yeni Renkli Deri Kayışları Beğeniye Sundu

Teknoloji devi Apple son dönemlerde ürünlerine getirmiş olduğu güncellemeler ve yeniden tasarımlar üzerinde çalışmaları gibi çeşitli sebeplerle gündeme gelmeye başladı. Çok sevilen Apple Watch ürünleri hakkında yeni bir çalışma üzerinde olduğu iddia edilmişti. İnternette ortaya çıkan görsellerin ardından ortaya atılan iddiaların doğru olduğu ortaya çıkmış oldu.

Paylaşımı yapılan son görsellere bakıldığı zaman akıllı saatlerinde yeni deri Loop kayış modellerinin tasarlandığı ve yakın zamanda piyasaya sürüleceği ifade edildi. Şuan piyasada bulunan deri Loop kayış modeller bulunuyor. Bu modeller aynı zamanda 4 farklı rengi de beraberinde getiriyor. Bu renkler Mayer Limon, Klasik kahve, siyah ve tavus kuşu olarak ifade ediliyor. Kayış modellerinin fiyatı ise Türkiye fiyatı ile birlikte 729 lira olarak belirlenmiş durumda.

Kayışlar İhtiyaçlara Göre Yeniden Düzenlendi

Deri kayış modellerinin tasarım olarak bilekte oldukça şık durmasının yanı sıra sıcak havalarda sanıldığı kadar kullanışlı olmadığı belirtilmişti. Bunun üzerine sıcak havalarda derinin cilde doğrudan temas etmesinin ardından terlettiği ve zaman zaman rahatsız edici olabildiği belirtildi. Bu durumda yeni tasarlanan modellerde küçük nefes alabilen noktaların olduğu ve bu durumun kullanımı daha kolay hale getirdiği biliniyor.

Yapılan açıklamalar ve incelemeler ışığında muhtemel olarak önümüzdeki ay düzenlenecek olan WWDC açılış toplantısı sırasında heyecanla beklenen kayış modellerinin tanıtılması ve tüm yeni özelliklerin kullanıcılar ile paylaşılması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı