Teknoloji

Apple Yardım / Şikayet / Destek Telefon Numarası

Apple ile iletişim kurmak için doğrudan Apple’ı arayın, çevrimiçi bir sohbet başlatın veya bir perakende satış yerini ziyaret edin. Ürünlerinizle ilgili sorun yaşıyorsanız veya cihaz satın almak istiyorsanız Apple ile iletişime geçebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorsanız, doğrudan Apple Destek’i arayın ve Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, ülkenizin destek telefon numarasını çevrimiçi olarak bulun. Canlı bir sohbete başlamak veya yerel bir mağaza bulmak için Apple web sitesini ziyaret edin. Bir mağazayı arayın, sohbet edin ya da ziyaret edin, Apple ile kolayca bağlantı kurabilirsiniz!

Destek ve Servisle İletişim Kurma

Apple ile iletişim kurmadan önce Apple ürününüzün seri numarasını bulun. Tek tek ürünlerle ilgili yardım almak için sohbet ederken veya aradığınızda seri numaranızı girmeniz gerekir. Ürününüzün seri numarası konumu, ürünün kendisine bağlıdır.

Destek ve servis için Apple ile irtibat kurma

iPod, Mac ve iPad ürünleriyle ilgili yardım almak için (800) APL – CARE’ı arayın. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorsanız bu numarayı arayın. Bağlandığınızda, özel bir yardım alabilmeniz için ürününüzün seri numarasını verin. Sorunu Apple Uzmanına açıklayın; ya sorununuzu giderir ya da cihazınıza göndermenizi ister.

iPhone’larda teknik destek yardımı için (800) MY – IPHONE numaralı telefonu arayın. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki iPhone kullanıcıları için, özellikle iPhone’unuzla ilgili Apple ile iletişime geçmek istiyorsanız, 1-800-694-7466 numaralı telefonu arayın ve bir iPhone Uzmanı ile konuşun. Bir Uzmanla konuşurken sorununuzu olabildiğince açık bir şekilde tanımlayın.

ABD dışında yaşıyorsanız ülkenizin Apple Destek telefon numarasını bulun. Https://support.apple.com/en-us/HT201232 adresini ziyaret edin ve Amerika Birleşik Devletleri ile Kanada, Latin Amerika ve Karayipler, Avrupa, Afrika, Asya-Pasifik arasında seçim yapın. Ülkenizi listeden seçin ve bir Uzmana bağlanmak için listelenen numarayı çevirin.

Onarım ihtiyaçlarını çevrimiçi olarak tartışmak için Apple Destek ile sohbet oturumuna başlayın. Https://getsupport.apple.com/ adresini ziyaret edin ve ürününüzü tıklayın. İstenirse, kendi cihazınızı seçin ve destek almak veya kendi konunuzu aramak için bir konuyu tıklayın. Ardından, Apple Destek ile bir sohbet oturumu başlatmak için “Sohbet” e tıklayın. Sorununuzu açıklayın veya sorunuzu Apple Destek Uzmanına sorun.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı