Teknoloji

Apple’ın Değeri Artmaya Devam Ediyor!

Dünya çapında büyük bir girişim olarak karşımıza çıkan Apple, kendine has bir dilde ön plana çıkıyor. Bu yüzden de istekleri büyük bir dilde ve organizasyon üzerinde ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Kendi konusunda ürettiği ürünlerle genellikle sektör lideri olarak hizmet veren Apple, yenilikçi çalışmaları ile dikkat çekmeye ve ilgileri üzerine toplamayı başarıyor. Akıllı telefon piyasasında yaptığı yeni atılımlara rağmen son dönemlerdeki durgunluğu yine bir şekilde gözlerden kaçmıyor. Ama buna rağmen Apple, ABD üzerindeki enerji sektörüne oranla çok daha büyük bir değerde.

AirPods gibi ürünleri ile büyük ses getiren marka, kendine has ürünleri ile de ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Giyilebilir ürünler konusundaki atılımları ile kendine has bir çalışma üreten marka, kesinlikle alanında bir ilk olarak çalışmalarını büyütüyor ve yeniliklerini de bu şekilde ortaya çıkarıyor. Financial Times tarafından yapılan habere göre oldukça büyük bir değere sahip olan marka, kendine has dokunuşları ve yeni teknolojileri ile ön plana çıkıyor.

Enerji sektöründen de büyük bir değer!

Enerji sektörünü geçen değer 1.12 Trilyon dolar olarak çıkıyor karşımıza. Bu da önemli bir ilerleme halini almış durumda. Son yaşadığı gelişimlerden sonra tasarım ve yeni telefon görselleri ile ilgili büyük bir gelişim üretmeyen marka, her seferinde ayrıcalıkları da kendi içinde ön plana çıkarmaya devam ediyor.

En büyük payı giyilebilir ürünlerde bulan Apple, başarısını sürekli büyütmeye devam ediyor idi ama bu konuya dair de seçenekler ön plana çıkmaya devam ediyor. Bu pay herkes için önemli bir dil getirmiş durumda.

Daha rahat, daha hızlı ve yoğun bir dilde ilerleyen çözümler için tek yapmanız gereken ayrıcalıklı bir tıklama işlemi olacaktır. Giyilebilir ürünler için tek bir tıklama işlemi ile detaylara göz atabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı