Teknoloji

Apple’ın Mac’te Yaklaşan Müzik ve TV Uygulamaları Açığa Çıktı

Apple’ın önümüzdeki hafta düzenlenen Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda macOS’un bir sonraki ana versiyonunu tanıtması bekleniyor ve söylentiler güncellemenin Müzik ve Podcast’ler için bağımsız uygulamalar sunacağını söylüyor. Apple, TV uygulamasının sonbaharda Mac’e genişleyeceğini de doğruladı.

Şimdi, Müzik ve TV uygulamalarının, her uygulamanın ekran görüntülerini sızdıran 9 ile 5Mac Guilherme Rambo’nun nasıl olması gerektiğine ilk bakışımız var. Rambo, ekran kaynaklarının kavramlardan ziyade meşru olduğunu söyledi, ancak kaynakları korumak için parçalar yeniden düzenlendi.

Apple Music Bölümleri Yenilendi

Raporda, yeni Müzik uygulamasının benzer tasarım dili tarafından açıkça belirtildiği gibi iTunes’a dayandığı iddia ediliyor. Sizin için, Gözat ve Radyo dahil olmak üzere Apple Muzik bölümleri kenar çubuğunda oynatma kontrolleri üst kısımda listelenmiştir.

macOS 10.15

Yeni Alt Bölümler

Yeni TV uygulaması, Şimdi İzle, Filmler, TV Şovları, Çocuklar ve Kütüphane bölümleri arasında geçiş yapmak için bir araç çubuğuyla gösterilir. Kenar çubuğu, En Son Eklenenler, Filmler, TV Şovları ve İndirilen’in, Aksiyon ve Macera, Komedi, Drama ve Çocuklar gibi türlerle birlikte Kütüphane alt bölümlerini içerir.

Bazı bilgiler yeniden düzenlendiğinden ekran görüntüleri özellikle belirgin değil, ancak Mac’teki Müzik ve TV’deki genel görünüm ve his hakkında iyi bir fikir veriyor. Söylentili Podcast’ler uygulamasının ekran görüntüleri paylaşılmamıştır.

Apple, macOS 10.15’i Pazartesi günü saat 10.00’da WWDC 2019 MacRumors tarafından ortaya çıkarılan son ticari marka etkinliği, macOS 10.15’in macOS Monterey, macOS Rincon ve macOS Skyline gibi diğer potansiyel seçeneklerle birlikte macOS Mammoth olarak adlandırılabileceğini öne sürüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı