Teknoloji

Artık Fotoğraflar Uygulamasıyla Mesajlaşmak Serbest!

Google tarafından sunulan ve pek çok özellik ile karşımıza çıkan Google fotoğraflar uygulaması, kendi içinde önemli ve hızlı bir veri sunuyor bizlere. Bu yüzden de herkes için farklı kullanımlarını ve ayrıntılarını ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Bilgisayarlarda ve telefonlarda pek çok servisi bulunan Google, yeni hizmetlerinden olan Google Fotoğraflar uygulamasında artık mesajlaşmanın da mümkün olduğunu söyledi.

Fotoğraf ve video saklama alanı olarak tanımlanabilen bu servis, özel bir yere sahip. Ama artık bu servisin tek amacı video saklamak ve barındırmak değil. Filtreler eklenen fotolardan sonra yeni bir özellik daha geliyor ve bu da mesajlaşma olarak karşımıza çıkıyor.

Google Photos ile mesajlaşmalar!

Bir milyardan fazla bir yüklenme sayısına sahip olan bu uygulama, mesajlaşma özelliği ile ne kadar bir etki sağlayacak hiç bilmiyoruz. Burada amaç fotoğraf paylaşımını daha hızlı bir hale getirmek olacağı için kapsamlı ve etkin bir dilde hizmet ettiğini söyleyebiliriz.

Bu özellik ile birilkte birine doğrudan fotoğraf gönderebileceksiniz ve hemen bir konuşma başlatabileceksiniz. Size dair bir video ya da konuşma gönderilebilecek. Uygulamayı düzenli olarak kullanmak isteyenlere gayet faydalı olabilecek olan bu uygulama, kendine has bir dile sahip. Bu yeni özellik yakında dünyadaki pek çok kullanıcı için paylaşılacak.

Bakalım ilgilileri nasıl bir ilerleme kat edecek ve uygulamaya dair nasıl yorumlarda bulunacak? Merakla Google güncellemesi bekliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı