Teknoloji

Assasins Creed ll Yarından İtibaren Ücretsiz Olacak

Korona virüs salgını kapsamında evlerinde kalan pek çok insan vakitlerini geçirebilmek için farklı yollara başvurmakta.  Gerek çevrimiçi gerek çevrimdışı pek çok oyuna olan rağbet bu süreçte oldukça fazla artmış durumda. Bu doğrultuda pek çok oyun şirketi farklı oyunlarını farklı zamanlarda ücretsiz olarak oyun severlere sunmakta. Bu kapsamda Ubisoft efsane haline gelmiş oyunu Assasins Creed serisinin en gözde oyununu ücretsiz olarak oyunculara sunacak.

Oyun severler tarafından oldukça sevilen ve adeta ikonikleşmiş bir oyun olan Assasins Creed ll Ubisoft tarafında ücretsiz olarak oyunculara verilecek. Serinin en önemli oyunlarında biri olan Assasins Creed II’nin ne zaman ücretsiz olacağı konusu da cevap bulmuş durumda. Ubisoft’un da duyurduğuna göre yarından itibaren yani 14 Nisan Salı’dan itibaren Assasins Creed ll ücretsiz olacak. Assasins Creed ll’nin şu anki fiyatı 73 lira.

Assasins Creed II Nasıl İndirilir?

Serinin en gözde karakteri Ezio’nun hikayesini anlatan Assasins Creed ll’yi indirmek için Uplay hesabınızın olması gerekir. Uplay hesabınız edindikten sonra Assasins Creed ll’yi Uplay üzerinden indirebilirsiniz.

Ubisoft’un sürprizleri Assasins Creed ll ile sınırlı kalmadı. Ubisoft evlerine kapanan oyuncular için serinin diğer oyunları olan Assassin’s Creed: Brotherhood ve Assassin’s Creed: Revelations’ı indirimli olarak oyunculara sunacağını duyurdu. Assasins Creed ll oyunun yanı sıra Ubisoft başka oyunları da ücretsiz olarak oyuncularla buluşturacak. Buna göre sevilen yarış oyunu The Crew 2 bu hafta sonu süresince ücretsiz olarak erişime açılacak.

Bu Hafta Ücretsiz Olacak Diğer Oyunlar

Ubisoft’un yanı sıra pek çok oyun şirketi oyunlarını belirli zamanlarda oyuncuların beğenisine ücretsiz bir şekilde sunmakta. Bu kapsamda her hafta bir oyununu ücretsiz yapan Epic Games sevilen Just Cause serisinin dördüncü oyunu olan Just Cause 4’ü ücretsiz olarak oyunculara verecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı