Teknoloji

Audio Technica Kulaklık Ahşap Dokunuşuyla Tasarım Sevenleri Heyecanlandırdı

Pek çok kişinin takip ettiği Audio Technica, kaliteli ve şık tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor. Markanın yaptığı tasarımlar özellikle profesyonel müzikle ilgilenen kişiler tarafından kullanılmaya devam ediliyor. Son tasarımı ile pek çok müzik severin heyecanlanmasına neden olan marka Audio Technica ahşap detaylı kulaklık ile birlikte farklı bir tasarıma imza attı. Ahşap tasarımı ile kaplanmış olan kulaklık modelinin sesinin kalitesinin oldukça iyi olduğunun da altı çizildi.

Genellikle ahşap modeller mobilya tasarımları ile karşımıza sık sık çıkarken, bu sefer bir kulaklık modelinin tasarımında kullanılması son derece şaşırtıcı bir durum olarak ifade edildi. Japon ahşabının kullanıldığı kulaklık modeli kullanıcıların kısa süre içerisinde ilgisini çekti.

Ahşap Modelin Ses Kalitesi Son Derece İyi!

Ahşap kaplama kulaklığın ses kalitesi ise pek çok müzik severin dikkatini çekiyor. Farklı tasarımları kullanmaktan hoşlanan kişiler için oldukça etkili bir ürün olduğu ifade ediliyor. Tasarım yine ahşap bir kutu içerisinde geliyor. Bununla birlikte geniş bir ses imkanı sunan kulaklıktan alınan verimin yüksek olduğu belirtiliyor.

Ahşap kulaklık üzerinde sert bir magnezyum alaşımı kullanılmış. Bu özellik açılı ve hafif bir şekilde tasarlanmış. Kulak üzerinde rahatlıkla durması için oldukça etkili olduğu ifade ediliyor. Kulaklığın sünger kısmı ize özel bir deri ile kaplanmış. Kafa bandı tarafından da bu sistemin kullanılmış olması dikkat çekiyor.

Kulaklığın ahşap kısmı için kullanılan japon işçiliği özel olarak Tokyo’da elle monte edilen bir çalışmanın sonucu. Özel olarak tasarlanan kulaklığın fiyatı ise 1.899 dolar olarak belirlenmiş.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı