Teknoloji

Avatarify İle Online Toplantılarınızda Farklı Yüzler Deneyin!

Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal izolasyon pek çok şirketin yeni kararlar almasına neden oldu. Günümüzde pek çok kişi evden çalışma sistemine geçti. Bununla birlikte iş toplantıları da evden bilgisayar yardımı ile yapılmaya başlandı. Bu noktada görüntülü konferans şeklinde yapılan toplantıları daha eğlenceli hale getirmenin bir yolu daha bulundu. Her gün kaç toplantı yaptığınızı hiç düşündünüz mü?

Her gün pek çok uygulama üzerinden aktif olarak kullanılan görüntülü konferans sistemi sayesinde pek çok toplantı düzenleniyor. Aslında koronavirüs salgını öncesinde şirketlerde daha az toplantı yapıldığı ancak salgın döneminde yaşanabilecek her türlü aksaklığın ortadan kaldırılması için neredeyse günlük 3 4 kez toplantı yapılmaya başlandı.

Her gün gerçekleştirilen ve aynı kişilerin katıldığı ve bazen aynı konuların konuşulduğu toplantılar çok sıkıcı hale gelmeye başladı. Bu süreci eğlenceli bir hale getirilecek yeni bir düzenleme yapıldı. Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile toplantıları çok daha eğlenceli ve aktif hale getirmeniz mümkün’

Farklı Yüzlerle Toplantıya Eğlence Katabilirsiniz!

toplantı

Ali Aliev isimli bir genç girişimci tarafından geliştirilen yeni uygulama sonrasında Avatarify isimli yeni bir uygulama geliştirildi. Bu yazılımın Skype ve Zoom üzerine taşınmasının hemen ardından toplantılarda kendi yüzünüzü değiştirebilirsiniz. Deepfake üzerinden gerçekleştirilen işlemler tamamen gerçek zamanlı olarak uygulanıyor. Her toplantıya farklı bir yüzle katılarak hem süreci daha eğlenceli hale getirebilir hem de karşınızdaki iş arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Henüz  yeni bir yazılım olan uygulamanın ilerleyen zamanlarda geliştirilmesi ve daha profesyonel hale getirilmesi bekleniyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı