Teknoloji

Bang & Olufsen Beosound A1 Yeni Özellikleri İle Daha Çok Dikkat Çekecek!

Ses sitemi denildiği zaman akla gelen Bang & Olufsen yeni modeli ile oldukça dikkat çekiyor. Taşınabilir özellikli kablosuz olan hoparlörün ismi ise Beosound A1 olarak belirlendi. Aslında modelin ikinci nesli olarak ifade ediliyor. Yeni özelliklerin eklenmesi ile birlikte bu sefer son derece iddialı ve dikkat çekici bir şekilde gündeme gelmeye başladı.

Yeni özelliklerinden bir tanesi suya dayanıklı olması olarak ifade edildi. Yazın tatillerde özellikle oldukça güzel bir kullanım imkanı sunması bekleniyor. Yeni hoparlörün IP67 sertifikası bulunuyor. Bu sertifika ile birlikte suya ve toza karşı son derece dayanıklı olduğu ifade edildi. Telefonun güçlü bir pil kapasitesi olduğu için 18 saat aralıksız olarak kullanım imkanı sunuyor. Çeşitli bağlantı noktaları ile birlikte yeni modelde 3 yönlü bir mikrofonun olduğu ifade edildi.

Mikrofon desteği sayesinde telefona bağlandığı takdirde gelen aramalara cevap vermek mümkün olacak. Şarj edilebilme aşamasında ise USB-C bağlantı noktasının kullanıldığı ifade edildi.

İkinci Nesi Hoparlörün Fiyatı Belli Oldu Mu?

İlk modelden esinlenilen ancak tasarım açısından da pek çok farkın bulunduğu yeni modelin eskisine göre yüzde 7 oranında daha hafif olduğu belirlendi. İkinci nesil hoparlörün yurt dışındaki satış fiyatının ise 250 euro olarak belirlendiği ifade edildi. Seçenek sunan şirket yeni nesil hoparlörü iki renk seçeneği ile piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı