Teknoloji

Beklenen Yeni Iphone SE Türkiye’de Satışa Sunuldu

Apple tarafından en son 15 Nisan tarihinde bir tanıtım gerçekleştirildiği ve bu noktada yeni Iphone SE serisinin tanıtıldığı açıklanmıştı. İlgi gören ve teknoloji severler tarafından çok merak edilen yeni modeli Türkiye pazarına giriş yaptığı belirlendi. Telefonun en dikkat çekici özelliğinin ise uygun fiyatlı olması olarak ifade edildiği açıklandı.

Iphone SE Özellikleri Neler?

Telefon ilk olarak Iphone 11 serisi ile karşımıza çıkmış olan Apple A13 Bionic işlemciden güç alıyor. Bununla birlikte telefonun ekran boyutunun ise 4.7 inç olduğu açıklandı. Tasarım ve görüntü olarak bakıldı zaman ise Iphone 8 ile arasında pek bir farkın bulunmadığı belirtildi. Ancak telefonun arka kısmında tek bir kameranın yer aldığı açıklandı.

Telefon 148 gram ağırlığında. 3 GB RAM’in yanı sıra 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleri sunduğu ifade edildi.

Telefonun en çok Türkiye satış fiyatı merak konusu oldu. Telefonun en uygun fiyatının ise 5299 lira olduğu açıklandı. Bununla birlikte bu telefonun en uygun fiyatının da 64 GB depolama alanına sahip olan model için geçerli olduğunun altı çizildi. En fazla depolama alanına sahip olan modeli almak isteyenlerin 6599 lirayı gözden çıkarmaları gerekiyor.

Son olarak telefonun Iphone modelleri arasında en uygununun olması nedeniyle oldukça ilgi gördüğü ve satışının da iyi olmasının beklendiği açıklandı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı