Teknoloji

Beylikdüzü Liman Yolunda Feci Kaza!

Beylikdüzü Liman Yolu Tem bağlantı noktasında bir tır ile bir kamyon kaza yaptı. Bir tır ile bir kamyonun karışmış olduğu bu kazada şöförlerden birisi aracında sıkışıp kaldı.

Gerçekleşen kazada iki kişi yaralandı. Kaza sonucu yol trafiğe kapandı ve kapanan yolda kilometrelerce kuyruk oluştu.

Kazanın sebebi ise iddiaya göre Beylikdüzü Kumcular Yolu Caddesi’nde arızalanan ve yol kenarında duran tırı kamyon şoförü farketmeyerek kazaya neden oldu. Kamyon şoförü tırın arkasından çarptı. Kaza sonucu kamyonda sıkışan kamyon şoförü çıkmak için kurtarma ekiplerini bekledi.

Kaza sonucu trafik cadde üzerinde durdu. Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Kumcular Yolu Caddesi D-100 istikametinde yaşanan kazada can kaybı yaşanmadı.

Söylenenlere göre kamyon şoförü (34 DN 1052) Alican Ç. Ambarlı limanından D-100 tarafına giderken yol kenarında arızalanan tırı ( 34 GA 4478) fark etmedi ve arkadan çarptı.

Kamyon Şoförü Araç İçine Sıkıştı

Çarpmanın etkisi ile kamyon şoförü Alican Ç.’ nin kullandığı kamyonun ön kısmı çarpmanın etkisi ile göçtü. Kamyon şoförü Alican Ç. kamyon içine sıkışıp kaldı. Sağlık ve kurtarma ekiplerini beklerken kamyon şoförünün yardımına çevreden geçen diğer şoförler koştu. Çevreden geçen bir tıra halat bağlandı ve kamyonun göçen ön kısmı düzeltilmeye çalışıldı fakat tüm uğraşlara rağmen kamyon şoförü çıkartılamadı. Sıkışan kamyon şoförü kurtarma ekiplerini beklemek zorunda kaldı. Kaza yerine ulaşan itfaiye ekipleri tarafından Alican Ç. kurtarıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri kamyon şoförüne alkol testi yaptı.

Kurtarma çalışmalarından sonra Alican Ç. sağlık ekipleri tarafından sedye ile ambulansa kaldırılarak hastaneye götürüldü.

Oluşan akıcı trafiği rahatlatmak için ekipler çalışmalarına hız kesmeden başladı. Araçların kontrollü olarak geçişine izin verildi. Yoldaki yoğun trafik ise havadan dikkat çekti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı