Teknoloji

Bilgisayar için en iyi Bakım Programları

Gelişen teknoloji ile zaman zaman kullandığımız cihazlar yavaşlayabiliyor.  Gelişen yazılım teknolojisi her geçen gün daha yüksek performanslı cihazları ve telefonları destekliyor, bu sebepten kişisel bilgisayarımızı hızlandırmanın yolunu arıyoruz.

Bilgisayarı hızlandırmanın temel mantığı arasında, diskte oluşan hasar ve boşlukları onarma, gereksiz geçici dosya ve klasörleri temizleme, çerezleri temizleme gibi özellikler gelmektedir. Sistemi yavaşlatan bu özellikler sizin için hazırladığımız program listesi ile temizlene bilir ve bilgisayarınızı hızlandırabilir. Bilgisayarımıza bakım yapan ve hızlandıran en iyi programlar;

CCClenar

Çerezleri ve kullanılmayan dosyaların optimizasyonunu yaparak, gereklsiz dosyaları silmenize yarayan önemli bir araçtır. Free sürümü bulunmaktadır. Hem windows hem mac işletim sistemi cihazlarda çalışmaktadır.

Revo Uninstaller

Bilgisayarınızda kaldıramadığınız dosyaları kaldırmanız için kullanacağınız etkili bir araçtır. Sadece windows için kullanılabilir. Zararlı  yazılımları ve arkaplan da sürekli çalışan uygulamaları kaldırmak oldukça zordur, bu program istediğiniz tüm programı kaldırmanızı sağlar.

Disk Clean Pro

MacOs işletim sistemine sahip cihazlar için özellikle geliştirilmiş bir yazılımdır. Disk arasında yazmadan kaynaklı boşlukların temizlenmesinde önemli rol oynar. Aynı zamanda temizleme ve bakım için seçenekleri bulunmaktadır.

Lobit’s Advanced System Care

Windows işletim sistemine sahip, otoriter bir yazılımdır. Çöp dosyaları temizleme kısa yolları temizleme, disklerde oluşan sorunları onarma, interneti yavaşlatan dosyaları temizleme konusunda oldukça tecrübeli bir programdır. Kayıt defteri üzerinde de onarma işlemleri yapar ve bilgisayarınızı en iyi performansa getirir. Liste içerisinde windows işletim sistemine sahip cihazlar için en etkili programdır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı