Teknoloji

Bilgisayarı Kasmayan Virüs Programı 2019

Bilgisayarı kasmayan virüs programı 2019 için bu makalemizde sileri bilgilendirmeye çalışacağız. İnternet günümüz çağında olmazsa olmaz bir teknolojidir.  Her alanda kullandığımız bilgisayarlarımız zaman zaman virüslere maruz kalabiliyor.

Online bankacılık ve internetten alışveriş yapan kişiler, kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden korunmak için, antivirüs programı kullanmalıdırlar. Virüs programları koruma sağlasa da bazıları bilgisayarımızda kasma yapabilir. Bu durumda bilgisayarımızda sorunlar oluşabilmektedir. Virüs programı satın alırken mutlaka araştırmak gerekir.

En İyi Virüs Programı

Bilgisayarlarımız için kullanabileceğimiz en iyi anti virüs programı olarak BitDefender Antivirus Free Edition programını satın alabilirsiniz. Reklamsız olduğundan çok fazla öne çıkan bir programdır. Bu program üstün tarama özelliğine sahip ve geri planda sessiz bir şekilde kasma yapmadan çalışmakta ve bilgisayarınızı tüm virüslerden korumaktadır.

Kaspersky Virüs Programı

Bu virüs programı da kullanabileceğimiz en üst koruma özelliğine sahip programdır. Bu program yüksek koruma sağlasa bile, sürekli çalışma ve tarama yapmasına rağmen bilgisayarda her hangi bir kasma yaşatmaz. En iyi virüs programları arasında  olan bu virüs programlarının yanında güvenle kullanabileceğiniz virüs programları da bulunmaktadır. Bilgisayarı kasmayan virüs programı 2019 içi şu şekilde sıralanabilir;

Panda free anti-virüs: Kendi sunucusunu kullanmakta ve bulut sistemi üzerinde tarama yapmaktadır. Buna rağmen bilgisayarda kasma yapmayan virüs programlarından biridir.

AVG Anti-Virüs: Bilgisayarımızın arka planında, her hangi bir kasma ve sorun yaşatmadan çalışmasını sağlayan ve zararlı tüm virüsleri etkin bir şekilde yok eden bir virüs programıdır.

Genel manada bu programlar dışında bilgisayarı kasmayan birçok ücretli yada ücretsiz koruma programları bulunmaktadır. Avast, ve Eset gibi programlar çok fazla tercih edilenler arasındadır. Virüs programı yüklenmemiş bir bilgisayar, tüm kötü amaçlı virüslere açık demektir. Bu durumun bilgisayarımızda nasıl problemler doğurabileceğini tam olarak kestiremeyebiliyoruz.

Kötü amaçlı yazılımlar, bilgisayarınıza bulaştığında, dosya açmak için ücret isterler ya da bilgisayarda ki kişisel bilgilere ulaşarak ele geçirip kötü neticelere sebep olabilirler. Kısacası virüs programı 2019 her bilgisayarda bulunmalıdır. Buna istinaden bilgisayarı kasmayan virüs programı 2019 ile alakalı en iyi virüs programlarını yukarda verdiğimiz şekilde sıralamış olduk.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı