Teknoloji

Bip’De Son Görüldü (Last Seen) Nasıl Kapatılır?

Bip’De Son Görüldü (Last Seen) Nasıl Kapatılır?

Dünya üzerinde en çok kullanılan uygulamaların başında yer alan Whatsapp’ta da görmeye aşina olduğumuz “Son görülme” olayı, en son uygulamaya ne zaman girip çıktığınızı diğer kullanıcılara gösterir. Birçok insan uygulamaya ne zaman girip çıktığını karşı tarafla paylaşmak istemez. Bu durumda Bip’de son görüldü nasıl kapatılır sorusunun cevabını aramaya başlar. Bizlerde bu konu hakkında sizlere en detaylı ve en güncel bilgileri hazırladık.

Bip’de son görüldü kapatma

Turkcell tarafından oluşturulmuş en popüler uygulamalardan olan Bip, her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. İnsanlar tarafından sıkça kullanılan bu uygulamada last seen yani son görülmeyi kapatmak için yapmanız gereken küçük bir işlem var.

Bip’de son görüldü kapatma için ilk olarak Bip uygulamasına giriş yapın. Uygulamaya girdikten sonra profilinize geçin ve oradan da ayarlar sekmesine tıklayın. Ayarlar bölümüne girdikten sonra açılan sayfada “Sohbet ayarları” kısmına tıklayın. Daha sonra “Son görülme bilgisi” başlığı altından son görülmeyi açıp ya da kapatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı